1. kesinlikle doğu-batı arasındaki arada kalmışlıktır.
  yani bakıyorsun müslüman ülkelere hep erken yaşta evleniyorlar batıda zaten bakirelik diye bi kavram kalmamış ordaki bir genç burdaki bir evliden daha çok seks yapmıştır.

  ama gel ki ülkemizde ne o var ne bu var. ne batıdakiler kadar genişiz nede doğudakiler gibi tutucu. haliyle filmlerden ordan burdan batıyı gören ama doğu aklıyla hareket eden gencimiz doğal olarak cinsel açlık çekiyor.

  ondan sonra abaza diye erkeklerin adı çıkıyor yazık.

  edit:sadece bu konunun nedeni hakkında görüşümü belirttim. herhangi birşeye kılıf aramak bahane bulmak gibi bir niyetim asla yok.
 2. böyle bir açlık olmadığı için hatalı soru.

  hangi açlığın, açlık duyulan şeyin verilmesi ile giderildiğini söyleyebilirsiniz?

  olay tamamen bahane.

  iradesiz, akılsız, hayvandan farksızların bahanesi.
 3. aile terbiyesi doğru yaşta verilmezse olacağı bu. bundan sonra yeni nesil için yapabileceğiniz tek şey çocuklara terbiye vermektir. verilmezse büyük bir tehlike altında kalmaya devam edeceğiz.
 4. birey olamamak. taklitçi biatçi kisilerin olusturdugu toplum olmak
 5. islam, mahalle baskısı ve kalitesiz insanlar.
 6. cinselliğin ayıp olduğunun düşünüldüğü bir toplumda yaşıyor olmak.
 7. zamanında delinin biri kuyuya bir taş atmış olsa gerek ve çıkarmaya çalışırken 40 akıllı da delirmiş. bu sebeple en güzeli, kendi deliliğinden kurtulup yine deliliğinden kurtulmuş partner/partnerler bulup gönlünce cinselliğini yada ne varsa hoşuna giden işte onları yaşamak.
  a man
 8. geleneklerin cinselliği tabu olarak kabul edişi ve insanların da bunu içselleştirip içindeki duyguları, arzuları bastırmak zorunda hale gelmesi. erkekler için belli bir yaşa kadar kadınlar meta olarak gösteriliyor. kadınlar içinse durum daha vahim. cinselliğini yaşayan kadına dönen gözler hiç de iyimser olmadığı için hiçbir kadın bunu özgürce yaşayamıyor.

  aslında üzerine yazılacak çok şey var özet geçtim.
 9. cinsel deyince bile utandırıldığımız çocukluğumuz, namus sevdamız ve nicesi.