1. bu sabah itibariyle gözlediğim durum. şu saatte havanın da çok kötü olmadığını düşünürsek kalabalık olması gereken mekanlar,caddelerde bir durgunluk hakim, sosyal medyada,ajanslarda,sözlüklerde de benzeri bir durumu gözledim. sıkı yönetim ilan edildi de benim mi haberim yok?
  2. eğlence mekanlarının da içinde olduğu durum. cumartesi gecesi etiler'de açılmayan mekan biliyorum.
  3. herkes korkuyor. şuan kimse gönül rahatlığıyla sokağa çıkamıyor. çok küçük bir yerde yaşıyorum nüfusu 500-600 falandır ama annem 25 yaşındaki adamı aman yavrum dışarı çıkma diye uyarıyor
  4. sakin değiliz. resmen evimde oturup bugün nerede bomba patlayacak diye düşünüyoruz. bugün patlamazsa yarın patlar mı diye düşüneceğiz. bunun korkmakla da alakası yok. şahsen pek çok facia olayında canlı yayın yapmış bir muhabirim. ancak birileri başkan olacak diye ailemin, sevdiklerimin huzurunun bozulması beni deli ediyor. çok kızıyorum. bunalıyorum. bu durum beni hasta ediyor. çok üzülüyorum.

    sabah f1'i izledim. merhum babamla ortak yaptığımız güzel işlerden biriydi. kafam dağılır dedim. daha da duygusallaştım. sakin filan değilim!