tv8


 1. trabzonspor-beşiktaş halısaha maçı ile ekrana kilitlemiş acun kanalı. yıllardır maç izlemeyen bünyeye tuhaf gelebiliyor ama çok keyifli geçiyor tavsiye edilir.
  abi
 2. 06.03.2016 tarihinde (amerikaya göre) gündüz maçı yayınlayacak kanal. 23:15golden state warriors - l.a lakers maçı türkiye'de 23:15'te yayınlanacak.
 3. "hani eğlence kanalıydı, haber yayını olmayacaktı, ntv logosunu da koyup neden rte'nin konuşmasını yayınlıyor?" demek istediğim kanal.
 4. 15 temmuz 2016 cuma ve sonrasında direnip saçlarını taradıysa da, survivor, rising star, ver fırına yerine birden bire ntv ortak yayınına geçmiş tv kanalı...
 5. garip bir kanal. bu akşam maç yayınlandığını görünce şaşırdım çünkü ne zaman baksam ya survivor ya da survivor ile ilgili bir program gösteriliyor. seçim günü flash tv bile seçimle ilgili program yaparken orada yine survivor vardı. her akşam aynı programı gösterdikleri yetmemiş survivor hakkında bir de tartışma programı, magazin programı gibi garip şeyler yapmışlar. oralarda da ciddi ciddi tartışıyorlar anladığım kadarıyla. kanaldan tiksindim resmen. hayır benim anlamadığım nokta acun bir program üzerinden üç, beş program daha yapıp bir de bunları izletmeyi nasıl başarıyor? insanlar sıkılmıyor da demek hep aynı şeyden. herkes istediğini izler elbette. survivor izlemek isteyen de izler de bir program üzerinden bu kadar yayın yapıp bir de bunların iyi reyting alması çok tuhaf.
  edit: maçın peşine survivor koymuşlar yine :)
 6. loki reklamıyla beni tüm reklam piyasasına küstüren kanal
 7. survivor gibi bir reality show yayınlayan kanal. türkiye'nin çoğunluğu tembeldir iş yapmak istemez ama bir yandan da iş yapanları, iş makinelerini, izlemeyi sever. bu ve bunun gibi sebeplerden reality showlar türkiye'de tutar. yine aynı kişiler magazin de sever, siyaset yapmayı da sever ama ülke siyasetine de kafası basmaz. bu isteklerini de bu yan programlarla hallederler bir şekilde. ne de olsa oturduğun yerden atıp tutmak kolay
 8. mesut