• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (1.00)
uçan spagetti canavarının kutsal kitabı - bobby henderson
pastafaryanların ve doğal olarak pastafaryanizmin kutsal kitabı en nihayet ülkemiz topraklarına da nüzul oldu. son peygamber (şimdilik) henderson, tanrımızın (uçan spagetti canavarı) sözünün türkiye topraklarında türkçe yayımlanmasının, cennette: striptizci kızlar ve bol köpüklü taze bira ile ödüllendireceğini tahmin ettiğini açıkladı.
-ramen-

hakkımızda daha çok şey okudukça, uçan spagetti canavarı'nın gerçek yaratıcı olduğuna ve fsmizmin belki de gelmiş geçmiş en iyi din olduğuna daha çok ikna olacaksınız.

devam edin. bizi otuz günlüğüne deneyin. eğer bizden hoşlanmazsanız, eski dininiz sizi seve seve geri kabul edecektir. jain'ler hariç tabii, onların duyguları çok kolay incinir.
-ramen-
(tanıtım bülteninden)
  1. pastafaryanizm'in kutsal kitabı. peygamberimiz bobby henderson tarafından kaleme alınmış olup, uçan spagetti canavarının varlığına yönelik kanıtlar, yaratılışa ilişkin diğer teoriler, kafirliğin tarihçesi, bizler için propaganda rehberi ve kutsal günlerle ilgili bilgiler barındırır.
    ramen
  2. dinlerle dalga amaçlı çıkarılmış olan insan onurunu ayaklar altına alan bir kitabımsı.
  3. inandığı saçmalıklar yüzünden binlerce yıldır birbirinin boğazını kesip onurunu ayaklar altına alan insanoğlunu hicveden kitap.