• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.67)
ufak tefek cinayetler
meriç acemi’nin kaleme aldığı yeni dizi bu akşam seyirciyle buluşuyor. kod adı ”ufak tefek cinayetler” olarak açıklanan dizi dört kadının etkileyici hikayesine odaklanıyor.

daha önceden bir çok kez başarılı projelere imza atan ay yapım, yeni sezon içinde oldukça iddialı projelerle geliyor. ay yapım’ın star tv için hazırladığı yeni dizi projesinde başrolleri mert fırat, bade işçil, gökçe bahadır, aslıhan gürbüz, yıldıray şahinler, ferit aktuğ ve tülin özen paylaşıyor.

(dizihaberleri.dizifragmanlar.com'dan alıntıdır)
 1. eskiden yediğin hurmalar gelir bi tarafını tırmalar temalı dizi.

  orijinal türk yapımı sanırım ama birden çok amerikan dizisinin harmanlanıp en çok beğenilen tarafları kullanılmış hali gibi duruyor. tutar gibi gelmiyor bana ama hikaye hızlı ilerliyororadan sarabilir. oyuncu kadrosu gerçekten hoşuma gitti. hele bade işcilin fesatlıktan yediği yaramamış karakteri cuk oturmuş. bir de oya'nın yaşadıkları dokunur bizim gibilere, o intikamını alsın diye bile izleyesi geliyor insanın.

  çok güzel kadınların çok güzel evlerde yaşayıp çok güzel arabalara bindikleri, çok güzel kıyafetler giydikleri bir yapım. buradan da yürüse olur.

  ha bir de, serhan gibi kocası olsun bir kadının, değil en büyük, tek skoru o olsun. adamda ne arasan var amasadakat faktörünü ortadan kaldıracaklar gibi duruyor.
 2. şimdilik güzel gidiyo izlettiriyo
 3. Kurgusuna ayrı, senaristinin çocuklar duymasın'daki yasemin oluşuna ayrı şaşırdığım dizi.