1. vakit az direk konuya gireyim
  özet geçiyorum
  bebekler uyurken sokakta daha anlamını idrak edip bilmediğin salvolar atıp bağırmakla ne vatanının sahibi olursun ne de vatanını korumuş olursun.
  vatan imar edilen bir şeydir,
  ilk başta kelimeleri öğrenirsin sonra onları başkalarını incitmeyecek şekilde bir araya getirmeyi. yeri gelir fıldayarak konuşursun. iyi ve güzel öğretilmez. yaşam kompleksleri halinde sevkedilir. soraki nesle. neyse şimdiye dönelim. kahretsin ki. şehitlere saygısızca çocuk ve hastalara barbarca; kurtlar dökülüp ham gürültüler yapıldı. -ulan salak vahşi kurt gibi uluyacağına sesi güzel biriniz şarkılar söylesin aranızdan güzel bir şeyler yapın. yok medeniyetin zerresi ümit.
  mensubu olduklarını iddia ettikleri dinin önderi elinde kılıçla durmadan kafa kesen bir cani.
  inandıkları tanrı da onlara çeşitli sebeplerden dolayı başka insanları öldürüp durmaktan vucutlarından parçalar kesip almaktan bol yeşillikten ve çok kadından; deri değiştire değiştire durmayan bir yangından yanmaktan bahsediyor.
  normal bir insan böyle bir tanrıya inanırsa klinik vaka haline gelir ki şu an ülkede böyle bir çoğunluk var. leş gibi bir kabusun içindeyiz bize defalarca cehennemi yaşattılar.

  evet sabah sokakta insanları yüzleri asık çaresiz dolaşırken gördüğünde anla reayanın ne demek olduğunu.
  ufaktefek tartışmadan sallanan bıçakların hoyratlığından anla kardeşlik diye bir şeyin nasıl bir şey olduğunu.
  işte şu an (4:20 civarı) sokakta türlü sesler çıkaran insan türünün son versiyonu. onlar tamamen içgüdüsel hareketlerle canice bir adrenaline müptela.
  ülkemiz milyonlarca yataklı kocaman bir hastaneye çevrilmeli. biz burada yaşamak için değil ölmemek için varız, müstakbel falı aforizması.
  tüm dünya şürekası ancak müşterek bilişime açık kendi türüyle iletişebilmesiyle yalnız bırakılmış halde tam olarak ne yapacağını bilemeyişinin ıstıraplı buhranlarıyla kavruldu durdu bin yıllardır.
  insanlar üst akıl ana madde tanrı ve tanrılar psikoloji doğa gibi argümanlarla kendi yansımalarına değer biçip değerli oldukları sanrısını psikoz haline dönüştürdüler. kimileri buna teistik deliller üretti kimileri de scientific deliller. evet delil, bireylerin doğunuşlarından beri şekil alan oyun hamuru, hyperdna, en güçlü sanrıların kompleks aktüel nevrotik döngülerden ibaret olması. ve toplumlar bin yıllardır aşina olduğu acıyı yaşatarak türlü ağır psikozlarla düşünmeyi intellectusu aktif ve muteyakkız tutamadan izdirari devinişimlerle üreyip bizleri de buraya getirdiler. hem de sevgili bir tatlı oyalanma aracı bebekler olarak. o yüzden bi yerde herkes sövülmeyi hak eder. bok vardı. varın az da siz tapın sapın ve tepişin. diye yazıma son vermeden evvel tekrar hatırlatayım.
  bu ıstıraplı psikozu kürece bizim başımıza kim yıktıysa artık geri gelip bi temizlesin nasıl diler ne yaparsa milyar yıl oldu bizim saatimize göre.
  ha bir de unutmadıysa
  ha bir de varsa
  dipnot: gerçekten var olmayan bir şeyin yokluğundan bahsedilemez. kendisi hakkında bahsedilebilen bir şey bizim erişim ağımızdaki ışımaların bir yerinde müşahhas halde yahut muteallak halde hyperdna bir dilimde var olmak durumundadır.
  yok olan yahut var olmayan diye bahsedebildiğin her ne varsa hepsi vardır. türümüz gerçekten olmayan hiçbir şeyden bahsedebilecek kadar kani olamadı henüz cortexine.
  evet gündelik analiz tanım: cehennemlerden cehennem beğendiriyorlar bize.