1. hakkında çok bilgi sahibi olmadığım, aldığım duyumlar ve bilgilerim dahilinde kalitesinin ekşi ile inci sözlük arasında olduğunu tahmin ettiğim sözlüktür.
 2. kalitesi yerlerde, tonla gereksiz başlık, cinsiyetçi başlık bulunan, formattan uzak entrylerin girildiği sözlük mecrasıdır. bir dönem yazarlık yaptım fakat çekilecek çile değil.
 3. pembe cüzdan sahibi iseniz tüm internetin sahibi gibi muamele göreceğiniz sözlük.
 4. arkadaşlar gitmeyin, inanın gitmeyin. ha isterseniz cinsiyetçilik, dilerseniz içi boş goygoyluk, bir türlü sol frame'den inmeyen "karı,kız,hatun,patlak kadın,şöyle kadın" zart zurtları, eleştiri kaldıramama, yok efendim neden eksiledin, yok efendim neden kadın olduklarını belli ediyorlar. gülersiniz yani,

  ayrıca takıntılıysanız sinir hastası dahi olabilirsiniz. zira tecavüzcüler üzerinden espri yapıyorlar. bu taze metro muavini üzerinden dalga geçtiler günlerce. inci sözlükten farkları, nitelikli yazıdan haberleri yok çoğunluğunun. çoğunluğu diyorum zira bir azınlık hâlâ onlara katlanıp iyi şeyler yazmaya çalışıyorlar. ben de bir süre kalayım diye uğraştım ama bu son durum iyice zıvanadan çıktı. bugün girdim ara ara hiç yazmadan sol frame'deki başlıklara bakıp içime kustum. yok arkadaş yönetim değişmedikçe akıllanmayacaklar.

  yakın zamanda kalan azınlığın buraya istila edeceğini düşünüyorum. hakkını yiyemem orada çok güzel arkadaşlıklar kurdum, derdimi anlattım. sabırla dinleyip muhakeme yaptılar, hiç tanımadıkları halde. o iyi insanların hatrına durdum uzun süre. ama tahammül seviyem yetmiyor artık. onları da buraya çekmeyi arzuluyorum, diğerleri yesin birbirini^^
 5. uludağ yazarlarının burayı keşfetmemesini dilerim. çünkü burayı keşfetmeleri halinda ağır bir liseli istilasına uğrayaniliriz. lütfen yazar alım durdurlsun.
 6. tayt giyen kızın namusundan başka bir şey sorgulayamayan zevzeklerin toplandığı sözlük.
 7. iletişim kısmından gönderdiğim mesajı iki hafta bekletip, daha sonra cevap vermeden "kapandı" yapan güzide sözlük.

  buradan moderatörlerine sevgilerimi iletiyorum.
 8. youreads'te yokken bir süre takıldığım sözlük.
  nickim robert frippin sandalyesi.
 9. yapılan tüm yorumlar gerçektir, doğrudur. çok kısa bir süre yazarlık aldıktan sonra sadece izledim olan biteni. kusarak uzaklaştım ortamdan. yok böyle düşünce yapısı, yok böyle iğrenç zihniyet.
 10. trollerin ve kankacıların elinde katledilen sözlük.