• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.20)
unfaithful - adrian lyne
edward ve connie sumner mükemmel bir evlilik hayatı yaşıyan bir çifttir. orta yaşlı, 8 yaşında çocukları olan bir aile, bir köpek ve bir hizmetçi. daha ne isteyebilirlerdi ki... new york’ta mutlu bir yaşam devam ederken sorunlar ortaya çıkmaya başlar. hangi yaşam kolaydır ki zaten? connie bir gün sokakta bir yabancıyla karşılaşır ve hayatı değişir. bu connie’nin kaderi midir yoksa bir tesadüf müdür bilinmez ama onun tutkusu haline gelmiştir. edward connie’nin kendisine söylediklerinin yalan olduğunu anlayınca rakibiyle yüzleşmeye karar verir. içinde git gide artan öfkesinin sonucuna katlanma zamanı gelmiştir artık...
  1. ihaneti en iyi anlatan film diye düşünüyorum. ihanet eden, edilen, vesile olan her biri ayrı ayrı en iyi şekilde yansıtılmıştı. yönetmeni de oyuncuları da tebrik etmek lazım. yılların filmi gözünden kaçan varsa seyretmeli.
    abi
  2. (bkz: kadınların efendi erkek yerine piç tercihi)

    evlilikten nefret etmemi sağlayan film. izlememiş erkek varsa bence hiç izlemesin. hatta keşke en başından bütün erkeklere yasaklansaydı bu film. o derece sinir bozucu.