1. lise ergenliğinden daha iğrenç bir ergenlik çeşidinin yaşandığı hayat türü. liseli ergen hiç değilse bir şey bilmiyor. üniversiteli ergen ise ben biliyorum havalarında. o yüzden daha tehlikeli.
 2. sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum ama üniversite hayatım bitmek üzere. çok şey öğrendim. gerek okulda gerek dışarıda. gerek hocalar kafamın içine sokarcasına öğretti gerek onlar bir şey öğretme amacı gütmezken ben gözlemleyerek öğrendim.

  mühendislik okuduğum için öğrendiklerimin çoğu sosyal hayatıma doğrudan katkıda bulunamayacak. bir okul daha okuyacak olsam edebiyat, tarih gibi kültürümü artıracak ya da sosyoloji, psikoloji gibi insan ilişkilerinde bazı kazanımlar edinmemi sağlayacak bir bölüm okumak isterdim.
 3. amfi, fotokopici, kampüs, fotokopici, kantin, fotokopici, çimenler, fotokopici, fotokopici ve fotokopici.
  one
 4. kızların teklif etmesi efsane değildir. zaman zaman yaşanır. ben bu tipsizlikle birden fazla kere yaşadıysam "kızlar teklif etmiyor yaa" cılar utansın.

  burdan ben yine feminizmle bağlarım. kadınlar eşitlik peşinde olduklarını söylüyor ama hep ilk adım erkekten gelsin istiyor. olacak iş değil. ha o kızlar sevgilim olduğunu bildikleri halde ilk adımı attılar kendilerini rezil ettiler ama olsun sonuçta saygı duydum.
 5. okul 5 yıl , 4.yılım ,1.sınıfım, bölüm ingilizce ve hi bile diyeme ,kyk 400 ,4 yıl bir baktım seneye zamanı bitiyor , cepte para yok, ailenin haberi yok sıçtım mavisini siz de gördünüz sanırım ..
  bu bir dramdır .
  belit