1. evde kalmış çilli bir kız kurusu ablamız olduğu için kafayı mı sıyırmış, yoksa gerçekten uzaylı mı olduğunu hala çözemediğim karakter.
    uzaylı zekiye daha marvel süper kahramanlarının bir çoğu beyaz perdeye çıkmamışken ve bir çoğu kıçında ultra prima ile gezerken, süperman'den, x men'den, hulk'tan, spider man'dan kısacası hepsinden çok daha önemli ve büyük güçlere sahipti. duvarların arkasını görebilmek, 100 km ötedeki gerçekleşen hadiseleri duyabilmek görebilmek, yeri geldiğinde kurbanını sadece bir bakışla etkisiz hale getirebilmek, ışınlanmak, nesneleri havada uçurabilmek gibi hem doğa üstü hem de mistik, sihirli güçlere sahip olmasına rağmen bu kabiliyetlerini mahalle delikanlıların çıkardığı kavgaları önlemek, kapkaççıların, mafya demenin bin şahit istediği çakalların suç işlemesini önlemek, ütü yapabilmek gibi gayet basit işlerde kullanır, diğer bildiğimiz süper kahramanlar gibi dünyayı kurtarmak, ülkesini kurtarmak gibi işlere hiç bulaşmaz bu amaçla hiç yardırmazdı.
    ayrıca tanıdığımız diğer süper kahramanlar gibi sivil hayatta da gazetecelik, üniversite öğrenciliği, bilim adamı, profesör gibi karizmatik bir meslekle uğraşmaz, tipik evde kalmış ev kızı imajı verirdi. gayet mütevazi bir türk evinde gayet mütevazi bir hayat sürerdi.
    kendisi ölümsüz olduğu için şimdilerde nerelerde neler yapıyor tanrı bilir.