1. toka kullanmayanları oldukça çekici olan erkeklerdir. bir de her halta ciyak ciyak slogan atan kolektifli kominiklerden değillerse yeme de yanında yat.
  slipo
 2. kısa saç modasının yaygın olduğu şu günlerde pek tercih edilmiyorlar. ayrıca orta yaş ve üstü anadolu erkeğinin hala uzun saçlılara bi ters baktıklarını bizzat tecrübe etmiş bulunuyorum.
 3. kadın çevresiyle saç bakımı konusunda hasbıhal ederken bulabilirler kendilerini. keskin, gürün, yahut da akçadağ gibi yerlere düşerse yolları şayet, geldiklerini duymayan kalmayabilir, bakışlar cabası. barış manço'dan urfalı babi'ye, ihtiyarlara yer yok'daki javier bardem'den zlatan ibrahimoviç'e, aşık ihsani'ye, haydar dümen'e kadar farklı farklı kombinasyonları olabilir. geniş bir yelpazedir. bunun moda olması bir yana, keşke herkes dilediği yerde, dilediği zaman, dilediği gibi bir tarz yaratabilse kendine. ama bu konuda söz hakkı olduğunu düşünen çok fazla enayi var memlekette. işin kötüsü, %99'u torba olmadığı için büzemediğimiz ağızlara sahip insanları olan yerlerde salahiyet sahibi oldukları da vakidir. barış manço'ya anadolu turnesindeyken kütahya'da dinamit atmışlar saçı uzun diye. varın gerisini siz hesap edin.
 4. umarım bir gün uzatacak iradeye sahip olup, sınırsız headbanglere merhaba diyeceğim.
 5. ülkenin yobaz ön yargılı insanımsılarından olumsuz tepki alabilecek kişilerdir.
  madem yenilik nedir bilmiyorsunuz bari ön yargılı olmayın.

  uzun saçın kolaylığını kullanan insanlardır.
  kabaran saçlar için en pratiği. topla çık dışarı oldu bitti.
  ramel
 6. yakın zamanda yapmak istediğim olay.
 7. zaafımdır. korkmayın uzatın saçlarınızı yakışıyor. ama çok bakımsız da gözükmesin ya, o zaman hiç bir çekiciliği kalmıyor.
 8. 2 hafta öncesine kadar olduğum tip.

  kürek kemiğimdeydi saçlarım. herkes bana bakıyor, süzüyor ve sorguluyor olabilirdi ama benim çok hoşuma gidiyordu bir kere onlara ne ki? headbang yapmanın keyfine varıyor gitar çalarken saçlarımın karışmasına bayılıyordum. fakat çok dökülüyordu. yılan yağı vesaire kullandım biraz da işe yaradı ama dökülmeye devam ediyordu. ayrıca moda kimin umrunda ki? modayı takip eden koyunlar mıyız biz? dökülmesinden haz etmediğim için bayağı bir kestirdim. ne kadar üzüldüm anlatamam...
 9. gün aşırı banyo yapılmıyorsa uzatılmamalı, aksi takdirde çok kötü kokuyor.
 10. uzun sac bakimliysa ve adama yakisiyorsa gayet sevilebilen birseydir hatta kimi erkege rastanin da cok yakistigini dusunuyorum (bkz: rastalı erkekler)
  belit