1. son albümlerini 2005 yılında çıkarmış olan naif sesli grup. serzenişte, ankara, hafif müzik, desem de inanma, bu sabahların bir anlamı olmalı gibi über şarkıları vardır.
 2. bu gece if'teki konserlerinde beni yıllar öncesine dinlemeye başladığım 7. sınıfa, sonrasında sürekli arka planımda kendilerinin çaldığı lise yıllarıma döndüren, bana bir garip duygular yaşatan grup. bendeki yeri çok ayrıdır, eksiksiz tüm şarkılarını ezbere bilecek kadar ayrıdır. keşke her gün konser verseniz de gitsem, keşke yeni albüm çıkarsanız da onu da ezberlesem.
  (bkz: elimde değil)
  (bkz: uçları kırık)
  (bkz: k-9)
 3. benim icin yeri apayri olan bir grup vega.
  guzel insanlardan kuruludur. zamaninda kapali alanlarda sigara icilebildigi donemlerde, deniz sahnede sigarasi eksik olmadan sarki soylerdi. o kadar cok sigara icmesine ragmen de bu kadar guzel sesi vardir.
  ayrica neredeyse tum sarkilarinin sozlerini deniz yazmistir.
  onlarla tanismam 2003 yilina dayanir. o zamanlar sadece iki albumleri oldugundan midir bilmem ama az ve oz sevenleri tum sarkilarinin sozlerini ezbere bilirlerdi. hatta o zamanlar facebook filan yok tabi, fan sayfalari vardi, fanlari tarafindan kurulmustu. bugun aklima geldi bakayim dedim, ancak forumlar tamamen kapanmistir ibaresi canimi acitmadi degil hani..
  cok nadir de olsa hala ara ara konserler vermekteler.
  en son konserlerine ekim 2012'de gidebilmistim.
  biletix'e ara ara bakmak lazim yeni konserleri icin.
 4. yeni albüm geliyor diye bildiğim grup
 5. sağ elinde pençe ve yüzünde demir maske bulunan, kıvrak, zıplayarak çıktığı tel örgülerden rakibinin üzerine atlayan street fighter dövüşçüsü. fight!