1. 90+6 ya kadar dişini sıkan türk taraftarı ve oyuncularının hırsını ve öfkesini hakem diye gönderilen kalitesiz herif ivan bebek'e gösteren yiğit anadolu evladı!
 2. (amatör)

  edit: amatörlüğünün cezası " 31 Aralık 2016'ya dek oynanacak olan UEFA maçlarında forma giymememesi" şeklinde kesilmiş şahıs. Kaynak
 3. 90+6 o birikmişlikle hakeme tepki verirkenki duygularını kesinlikle anlarım. aynılarını evde ben yaşıyordum zaten. ancak uefa'da yapmayaydın keşke canımın içi. ceza alacaksın şimdi biton. olsundu. seni seviyoruz volkan
 4. taraftar küfür etti diye ağlayan,kendisini tekrar kabul edip şans veren bursasporu kullanıp piyasa yapıp son bir kupa maçına çıkmadan kaçarcasına terkeden,vefa nedir bilmeyen amatör futbolcu,karaktersiz insan.
 5. bırakalım bu profesyonellik işlerini hepimizin duyguları var ve böyle bir hakemin yönettiği bir maçta az bile tepki göstermiştir.ben olsam o hakeme kafa atardım.üstünde taşıdığı formada türk bayrağı varken orda bir insanın duyarsız ve sakin kalmasından ben şüphe duyarım.bir galatasaraylı olarak taktir ettiğim insan. helal olsun.
 6. bugünkü hareketiyle içimizdeki "yiğit anadolu evlatlarını" ortaya çıkarmış futbolcu. adam uefa kupasında hakem itekliyor siz de göğsünüz kabara kabara alkışlıyorsunuz bunu.

  yahu sen kimsin? tamam hakem hakikatten felaketti, tamam bizde sinirlendik, küfür ettik ama sen themis misin? sen mi tecelli ettireceksin adaleti?
 7. fenerbahçe forması giyen top tepici. bu akşam haklı bir tepki vermiştir, profosyonellik haksızlığa boyun eğmek değildir.
 8. bay kart sevici
 9. bugüb kobrayı salmış fenerbahçe evladı. emre'nin gidişiyle yeni bir emre lazımdı mental olarak psikolojik olarak işte yeni emre, volkan şen...
 10. 17 mart 2016 braga - fenerbahçe maçı nda yaptığı agresif ve rakibi sakatlamaya yönelik hareketler sonunda kırmızı kart görmüş, maç boyunca kötü yönetim gösteren hakem ivan bebek'e de saldırınca uefa tarafından 31 aralık 2016 sonuna kadar kulüp düzeyinde uefa organizasyonlarında oynayamama cezası alan futbolcudur.

  (bkz: korkunç ivan)