• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.20)
wayward pines
gizli servis ajanı ethan burke kendini daha önce hiç duymadığı bir kasaba olan wayward pines’de bulur. kasabaya nasıl gittiğine dair fikri olmayan ajana bölgede kayıp olan iki ajanın bulunması görevi verilir. ancak ajanımız görevimi tamamlamak yerine cevap verilemeyecek bir çok sorun ile karşılaşır. kasabanın sırları nelerdir ? bu sorular ethan burke alışa gelmiş tüm hayatını değiştirir. tüm sorularına alabildiği tek yanıtı kasabadan canlı olarak asla ayrılamazsın olması olayların gizem merakanı artırmaktadır.
 1. şu ana kadar 8. bölümü tamamlanmış olan gizem türündeki harika dizi. 10 bölümde ilk sezon ve alıntı yapılan "triloji" tamamlanacak. sonrasını serinin yazarından bekleyecekler ama yeni seriler yoldaymis.
  izlemeye başladığınız anda sürükleyiciligi ile sizi sizden alarak o gizemli kasabaya götürecek ve sizi şok ederek harikalar yaratacak olan dizi. kaçırmayın derim.
 2. haftaya final bölümüyle ya sonlanacak ya ikinci sezona merhaba diyecek. kitaptaki sonu merak edenlere spoiler dolu bir yazı http://uproxx.com/tv/2015/07/spoilers-wayward-pines-ending

  çoklarınca beğenilmemiş kitap finali dizide de kullanılacak mı, shyamalan bu riski alır mı diye sorulmuş. bence birebir aynısı olacak. bekleyip göreceğiz.
 3. alien 3 gerilimli asansör sahnesinden sonra, babanın yerine oğlu geçirerek, maymunlar cehennemi * klişeli final tercih etmişler. bana göre ofsayt. şunu dahi okumadım merak edip, o derece.
 4. 2. sezonu yeni başlayan dizidir. henüz yeni bölümünü izlememekle beraber dizinin ikinci sezonunun tam bir hayal kırıklığı olduğu söylenmekte. göreceğiz

  düzenleme: çok da abartılacak kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. çok farklı yerlere çekilmiş ama yine de izlenilebilir kıvamında