1. youreads yılbaşı çekilişinde kendisine çıkmışım. emek vermiş bana çok güzel bir yılbaşı hediyesi hazırlamış. hem böylesine ince bir hediye hazırladığı için hem de kendisiyle tanıştığım için gerçekten çok mutlu oldum. :)
 2. (#192427) sübhanallah, piksel piksel işlemiş olmasından korkuyorum şuan.
  (bkz: pixel art)
  yok
 3. kuşunu beğendim, bulutları sevmedim. ellerine sağlık youserdaşım.
 4. beni buraya çağırdığı için minnettar olduğum şahıstır. gerek birlikte gerek ayrı ayrı kaç sözlük kaç klon gezdik, hem orijinal hem kaliteli bir platform bulamadık. burası gerçekten doyuruyor.

  kaliteli bir yazardır, akademik alanı sayısaldır ama felsefe siyaset, tarih gibi bir çok konuda bir çok uzmanından daha iyi muhakeme sahibidir. takip ediniz.
 5. kurduğu metaforlardan herkesin nasibini alması gerektiğini düşündüğüm, yazınca -kendine de bir faydası olmasını dilediğim- mantığıyla kabullenmenin türlü hallerine dokunduran, cevaba cevabı olan, iyi nedir bilen, iyi insan.
 6. çeviri konusunda hem kaynak hem de öneri bekleyen yazardır. eğer bu işin üzerine düşerse, kendini çeviri alanında oldukça geliştirebileceğini düşünüyorum. umarım yanılmam.

  hayatının bu döneminde bir yol ayrımına gelmiş gibi görünüyor. yol ayrımına gelmiş her birey için söylenen bir sözle destek vereyim:

  "yol ayrımları bir ağacın çatallanmış dallarına benzer. hangi dalın hangi tarafının daha ince ve kırılgan olduğunu, ancak o tarafı seçtiğinizde görebilirsiniz. olası en kötü senaryoda ise yere düşersiniz ve ağaca tekrar tırmanırsınız. seçimlerinizden korkmayın."
 7. her konuşmamızda, her buluşmamızda kendisinden yeni şeyler öğrendiğim, bakış açımı genişletmeme katkıda bulunan güzel insandır, "adam gibi adam" daki adamdır. tanısanız çok seversiniz. fırsatınız olursa oturun bir bardak çay için. konuştuğunuzda size mutluluğun resmini çizer mi bilmiyorum ama gerçeklerin çıplak haline ulaşmada başarılı olduğunu düşünüyorum. paint deki başarısı da zaten hepinizin malumu :) bir insanda daha ne ararsınız yahu?

  ha bu arada burada çok çaktırmıyor -çaktırıyorsa da ben görmemişim- ama alt kültür konusunda da bence bilgi birikimiyle buraları dolduracak kalitede bir insandır. etinden sütünden istifade edin derim :)
 8. steven tyler'ın gençliğini başarılı bir şekilde resmetmiştir.