1. iki kişi arasında dönen muhabbeti egosunu tatmin ettikten sonra burda afişe ederek hedef göstererek ayıp etmiştir.
 2. özel mesajları ifşa ederek reklam yapan yazarımsıdır. oyyy dötümmm demiştir. ulu manitu böyle şirretimsi kızlardan herkesi korusun ugh.
 3. süte tecavüz ( süte tecavüz ney la ) diyerek beni sesli güldürmüştür. vaganizm, paganizm, sosyalizm, izm izm izm...........kavram kargaşası yaşayan yazarımsı. hobi olarak kendisine fi tarihinde mesaj yazan yazarları ifşa eder.
 4. son zamanlarda haksızlığa uğrayan yazar. insanların doğruları, başkalarına zarar vermediği sürece beni bağlamaz. (bkz: #138826)

  çok yazmak istemiyorum sadece kime yapılırsa yapılsın haksızlığa gelemiyorum. hani marjinal bizdik?

  (*:herkes için geçerli) sürekli aynı konular pişirilip pişirilip önümüze konmasa daha iyi olur.
  ozumm
 5. veganlığı kendi seçimidir saygı duyulur fakat bunun üzerinden diğer insanlara psikolojik baskı uygulamak veganazilik yapmak hoş değil.
 6. taciz ve tecavüze karşı gösterdiği hassasiyet ve verdiği mücadeleyle öne çıkan youser.

  kendisi bunun halk arasında, cinsel ilişki temelli küfür * kullanımının azaltılmasıyla yapılabileceği kanısında. bundan sonra bahsedilen tonda küfretmek yok dostlar.

  toplumda yer etmiş olan bu ataerkil * anlayışı önümüzdeki 20-30 yıl içerisinde değiştirip bahsettiğim kavramları bir küfür ögesi olmaktan çıkaracağız. bu sayede taciz ve tecavüz rakamlarında büyük bir düşüş yakalamayı hedefliyoruz.
 7. sözelci.
 8. randomlarına hastayım.
 9. tanım: youreads yazarı.

  tanım yaptığımıza göre entrynin içeriğine geçebiliriz.

  ilk önce kendisinin bu sözlüğe kazandırdığı şeyleri sıralamak istiyorum. herkes anket başlığına bir şeyler yazabilir o yüzden o başlığı es geçiyorum.

  !---- spoiler ----!

  eşini dövmesine, sürekli başkalarına "kelebekleşmesine" rağmen sevilen rezil biri. haberde görünce bela okuduğunuz tiplerden aynen.
  ağlak ağlak yazınca narin, hassas, melek olunması=kravat takınca iyi hal indirimi
  *şiirlerini seven insanlara "ıy elini çişten sonra yıkamayan biri o" demedim. ama tamam madem aşkıyla, aşkla yazdığı şiirlerle tanınmış adamın o bebeksi şiirleri dayak attığı kadına yazdığını söylemek klasik türk insanının saçma huyu. şöyle diyelim o zaman. abi nasıl şiirler ama aşırı derin. aşk adamı ya bu süreya. soyadı olayını biliyosun di mi? efsane yaaa.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  kullanıcı adımı aldığım kitap.

  !---- spoiler ----!

  bu iki entry kitap - yazar kanalına yazılan entryler. birazcık değerlendirelim. ben kitapları çok severim önce kitap girisinden başlayayım. o da ne? kitapla ilgili tek bir cümle var. o da kitap incelemesine girmez. zorlasam spoiler bile derim. ayrıca entry yanlış başlığa açılmış. (bkz: youreads yazarlarının nick hikayeleri) diye bir başlık var.

  gelelim ikinci entriye, cemal süreya'yı yerden yere vurmuş. ne ile? artık altı bezli çocuğun bildiği bir bilgi ile. yazılan şiir'in kalitesi neye göre değerlendirilir? antoloji nedir? sorularını aklıma getirdi. cevap sanırım eşini dövüyor mu? dövmüyor mu? değildir. kısacası bu konuda benim bilgim var o da bu. demekten öteye gidemeyen yurdum insanının kahve kültüründen başka bir şey değildir.

  siz daha beklediniz ama maalesef bu kadar. bu hanım kızımız çok dirsek çürütmüş.

  film kanalında herhangi bir entry bulunamadı.

  dizi kanalına bakalım.

  !---- spoiler ----!

  bukowski tribinde, kendinden baaayaaa yaş küçük bi kadına aşık olmuş, devamlı evini izleyen tacizci bi adam ve etrafında pervane olan başka kadınlar. senaryo on kere rezaletse bunların hala prim yapıyor olması yüz kere rezalet.

  !---- spoiler ----!

  !---- spoiler ----!

  en en en sevdiğim dizi. hiç sevmediğim lady gaga 5. sezon(hotel) beni çok rahatsız etse de 6. sezon o kadar gözüme batmadı. ayrıca 6. sezondaki makyajı giyimi kuşamı şahaneydi-tabii ki bir misty day olamaz- 6. sezon (bkz:  roanoke) sanki ilk sezon (bkz:  murder house) gibi başladı ama baya sıkıcı ilerledi, ben evan peters ve lana bananamın(bkz:  sarah paulson) ay sıfatı için izledim. jenerik olmaması da aşırı saçma, insan o müziği duymak ve değişik değişik hareketler eden birilerini görmek istiyor. umarım 7, asylum kadar iyi bir sezon olur. en azından yarısı kadar iyi olsun. 
  *6.sezon burada var.

  !---- spoiler ----!
  !---- spoiler ----!

  başlığı görünce bile sigara kokusu geldi. dünyanın en görgü bilmeyen, kaba kişisi olabilir bu behzat ç. hadsizliği samimiyet sanan da değişik bi tribe girip bomonti filtresiz açıp izliyor işte.

  !---- spoiler ----!

  entry içeriklerini nereden eleştirsem elimde kalıyor. türkçe bilmemesine mi? spoiler kullanmayı bilmemesine mi? yoksa, diziyi şu kadar sevdim, bunu beğendim, şunu beğenmedim minvalindeli vasatın altındaki kelimeler topluluğuna mı? her bireyin bir yaşam alanı vardır ve bu ihlal edilmemelidir. diyip kişilerin yaşam alanına, zevklerine tecavüz eder gibi dil uzatmasına mı dert yansam bilemedim.

  diğer entryleri ise zamanında ekşi'de olsak çöp entry diye nitelendirip sözlükten uçurulmasına sebebiyet verecek entryler.

  şimdi eleştirdiği kişiyi de merak ettim. bir bakayım ne yapmış dedim.

  sadece ekşi sözlük ormanı var benim bildiğim. yanlışsa kızıllandırın. bir de youreads ormanı var. * o kadar büyük sözlükler varken, bu minicik oluşum bir koruya sahip. kimin sayesinde. tabii ki de bona dea sayesinde. bizzat ben biliyorum. sözlükten cüzzi bir miktar topladılar. şahsi olarak tüm stk'lara, gazetecilere, televizyon yüzlerine... birsürü yere projesini anlattı ve destek talep etti. sonra da hiçbir faydası olmayan bir yazar geliyor. içi boş kelimelerle eleştirmeye yelteniyor. toplanan para mevcut mu? mevcut. dekont, belge, sertifika mevcut mu? mevcut. inanmadın mı? ara ilgili kurumu. onla mı uğraşacağım dersen de yönetime hesap soracaksın. bu youreads ormanı bona dea tarafından youreads sözlük için kuruldu. bona dea ormanı olsa idi adı o zaman eleştireceğin kişi bona dea olurdu. ama olur mu? mental yetilerini kullanamayıp, çamur atmak böyle bir şey.

  o kadar köy okuluna yardım yapıldı. gerek organizasyonu koordine etti. gerek ise yardımcı olmaya çalıştı.

  bu siteye youreads fm diye bir radyo kazandırdı.

  eleştirmeye yüzün olsun.

  ama bu yazar ne yaptı?

  hiç.