1. youreads'de kullanıcı altı yorumlarında birbirine güzel şeyler yazan kullanıcıların bu tavırlarına anlam veremeyen, belki biraz da kızan kullanıcıdır.

  düzenleme : bebişim yok.
 2. iki kişi arasında dönen muhabbeti egosunu tatmin ettikten sonra burda afişe ederek hedef göstererek ayıp etmiştir.
 3. özel mesajları ifşa ederek reklam yapan yazarımsıdır. oyyy dötümmm demiştir. ulu manitu böyle şirretimsi kızlardan herkesi korusun ugh.
 4. gidik olmuştur. mutlu olman dileğiyle.
  1 ağustos 2016 editi: kk
 5. süte tecavüz ( süte tecavüz ney la ) diyerek beni sesli güldürmüştür. vaganizm, paganizm, sosyalizm, izm izm izm...........kavram kargaşası yaşayan yazarımsı. hobi olarak kendisine fi tarihinde mesaj yazan yazarları ifşa eder.
 6. son zamanlarda haksızlığa uğrayan yazar. insanların doğruları, başkalarına zarar vermediği sürece beni bağlamaz. (bkz: #138826)

  çok yazmak istemiyorum sadece kime yapılırsa yapılsın haksızlığa gelemiyorum. hani marjinal bizdik?

  (*:herkes için geçerli) sürekli aynı konular pişirilip pişirilip önümüze konmasa daha iyi olur.
  ozumm
 7. veganlığı kendi seçimidir saygı duyulur fakat bunun üzerinden diğer insanlara psikolojik baskı uygulamak veganazilik yapmak hoş değil.
 8. taciz ve tecavüze karşı gösterdiği hassasiyet ve verdiği mücadeleyle öne çıkan youser.

  kendisi bunun halk arasında, cinsel ilişki temelli küfür * kullanımının azaltılmasıyla yapılabileceği kanısında. bundan sonra bahsedilen tonda küfretmek yok dostlar.

  toplumda yer etmiş olan bu ataerkil * anlayışı önümüzdeki 20-30 yıl içerisinde değiştirip bahsettiğim kavramları bir küfür ögesi olmaktan çıkaracağız. bu sayede taciz ve tecavüz rakamlarında büyük bir düşüş yakalamayı hedefliyoruz.
 9. sözelci.