1. erkeğin nefes alsa yeter düsturunu benimsediği için oluşan birlikteliktir.
 2. desteklediğim birliktelik türüdür.
 3. güzel kızlarının kasım kasım kasılmasından ötürüdür. çirkin kadın ise allah ne verdiyse yakışıklı adama yürüyebilir. oyum sana çirkin kadın! o yakışıklı erkek senin hakkın!
 4. çirkin olarak algılanan kadınla yakışıklı erkeğin birlikteliği sağlamışsa, sadece bakan gözlerin göremediği bir güzellik vardır o çiftte, muhtemelen zeka :)

  (not: tepkilere göre "çirkinhatun.avi" amaçlı açıldıysa başlık, bence çirkin değilim :d)
 5. yasak değilya olacak tabii ancak dedikodusu fazla döner, öyleki bütün fakülte haklarında konuşmuş, kaldı ki sözlük ortamlarına bile başlık açtırmış. hiç unutmadığım böyle birliktelik gözümüzün önünde cereyan etti, yüksek gerilim hattı oluşturdular, ratingleri yüksekti ve bu birliktelik takdiri haketti.
  kız oğlanımızdan iki yaş büyük, çenebaz bi hanım alttan girip üstten çıkanlardan ve haydi güzellik göreceli de ağrına gitmesin 100 kilo var yok, oğlumuz ise brad pitt mi desem, kıvanç mı desem boy pos endam o biçim. çenebaz kızımız oğlumuzu tavlamış. sözün özü bu çenebazlık kısmı önemli, bazı tipler vardır alttan girer üstten çıkar şeytan tüyü vardır bunlarda, bir şekilde karşıyı tongaya getirir hayır dedirtmezler kendilerine, genelde oğlan kısmında vuku bulur ancak gün gelir tersi de olabiliyormuş. ben bunu gördüm, zamanla ilişkilerinin seyri ne oldu bilmiyorum. o ukela kızdan da hazzetmedim oğlandan da. bahtları yolları açık olsun.
 6. bilimsel yaklaşımı ironiyle anlatınca algılayamayıp başlığı değiştiren moderasyonun keyif aldığı başlık.


  lan