1. iğrenç bir olay, ayrıca işin içinde ev basmada var ki bunu yapanların yargılanması gerekiyor. sen bir insanın evini basıp niye alnına yazı yazıp fotoğraf çekiyorsun ki amacın ne ? bunu 6 kişi yapıyorlar bir de.. amerika'da falan da çinlileri kaçırıp alnına abd mi yazsınlar? yapanların ruh hastası olduğunu düşündüğüm eylem

  kaynak
 2. tamamiyle 6 tane numunelik insanın yapmış olduğu mallık. bugün bunu yapanlar doğuda okuyan insanların hayatlarını tehlikeye atıldığını düşünemez. evrilmemiş beyinlerin yapmış olduğu beyinsizliği bazılarının çekmesi kötü bir durum. umarım haklarında cezai işlem yapılır.

  not: türküm
 3. hoş olmayan davranış. gençler biraz ölçüyü kaçırmış.
 4. hatadır.bu gibi hadiselerle karşı tarafın ekmeğine yağ sürülmemelidir.zaten kıyaslama yeteneği zayıf olan terörist sevicilerle şu şekilde bir diyalog yaşanabilir mesela
  + ee çınar saldırısında çocuklar öldü ?
  - e yalova'da da bir kürt gencinin alnına tc yazıldı!
 5. dallamalıktır. jöh ve pöh duvar yazılarsa, bu kız öğrenciler de böyle bir vandallığa imza atar tabi. tamamen ''otoritenin yanında olarak kendini güçlü hissetmekle'' alakalıdır. politika şu an ''açılımcı mod''da olsa bu kezbanlar buna cesaret edemezdi. yani sözlük, balık baştan kokuyor. ''itina ile iç savaş nasıl çıkartılır'' diye başlık olsa bu konu oraya taşınır emin olun.
 6. ister türk ister kürt olsun,hiç kimse böyle bir muameleyi haketmiyor. kaldı ki görüşü de farklı olabilir,size mi düştü tasası? çok çirkin bir hareket,kimse kimsenin evladına bu şekilde davranamaz. umarım hakettikleri cezayı alırlar.
 7. kim teröristti diye sordurur.
 8. ev basma, kişisel alanı zorla ihlal etme, kişiyi hak ve özgürlüklerinden alıkoyma, birisinin bedenine zorla dokunma, küçük düşürücü bir davranışa neden olma ve bunu sosyal medya aracılığıyla yayma gibi bir dizi suç teşkil eden veya edebilecek eylem yapan altı adet kız öğrencinin faşistliğidir.

  not: küçük düşürücü davranış derken burada direkt terörist yaftasına maruz kalmasından bahsediyorum. ayrıca, diyarbakırda doğmuş olmak direkt yargısız infazı gerektirecek bir suçsa türkiye sınırlarında birkaç milyon suçlu cirit atıyor. eğer bu altı kız öğrenci kendi mahkemelerini kurmuşlarsa o zaman daha devletli büyüklerimizi yargılamakla başlamak, vatana millete daha hayırlı bir hareket olacaktır.

  eğer diyarbakır'da doğmayı potansiyel bir suç olarak görenler varsa o zaman tez zamanda devlet memuru olarak diyarbakır'a atanmanızı ve orada birkaç güzel yavru dünyaya getirmenizi umuyorum.
 9. memlekette kırk çeşit insan var hepsi birbirinden gerizekalı!!!
  insan mısınız siz şimdi.
 10. yalova gibi bir yerde böyle zeka küpleri çıkıyorsa doğuda teröre katılan zeka küplerine çokta şaşırmamak gerek diye düşürttendir. sanılanın aksine sağlam bir ceza alacaklarından şüphem yoktur.