1. büyük ihtimalle sade makarnayı çok şahane yapan erkektir. büyük bir yüzdenin aşçılığı orada başlayıp burada biter.

  doğru dürüst yemek yapan erkeğe denk gelmedik maalesef. gerçi makarneks falan çıktı çıkalı onları da göremez olduk. basiretsiziz karşim.
  slipo
 2. ben ve ev arkadaşım bu gruba dahiliz. ikimiz üzerinden gidecek olursam yemek yapan erkeklerin boyları uzundur ve bir şeyler öğrenmeyi severler. bu da benim en saçma youreads yorumum olsun. iyi günler.
 3. eğlenilecek değil evlenilecek adamlardır.
 4. biber dolması, su böreği, güveç vs. yapan sahsimın da aralarında bulunduğu cemiyettır. çok da güzel yaparım. "makarnadan başka yemek yapan erkek görmedik!" diyenlere tavsiyem daha çok erkekle tanışmaları.

  not: monkey d. ye tespitinde katiliyorum ben de uzunum.

  not 2: burcu kuvvetle muhtemel yengeç veya boğadır. oğlaklar da yetenekli ama yapmayı pek tercih etmiyorlar gördüğüm kadarıyla.
 5. yalnız yaşayan ama bunun canının çektiği şeyi yemesine engel olmasına izin vermeyen erkeklerdir. ayrıca benim de börek çeşitlerinden tut kek, kurabiye, pilav, kızartmalar, sebze yemekleri, et yemekleri, pide, salatalık domates turşuları, ev yapımı keki kreması süslemesi dahil doğum günü pastaları hazırlayan bir erkek olarak dahil olduğum küme.

  ekleme : bahsedilen börek, pide kek gibi hamur işlerinin hamurları da tarafımdan hazırlanmaktadır elbette. hazır yufkayı alıpta börek yapmak değil yapamamak büyük başarı gerektirir.
 6. çok severim yemek yapmayı ama bunun ekstra bir özellik olduğunu sanmıyorum.
 7. yemeksepeti.com'a günde 50 tl bayılan biri olarak içinde olmak istediğim erkeklerdir.
 8. soslu makarna, omlet ve köfte yaparak aralarında bulunduğum gruptur. daha bi sürü yemek yapabiliyorum ama aklıma gelmedi : )
  hatta kek bile yapıyorum.
 9. tencerenin yüzeyini kaplayacak kadar yağ dök, kızınca küp küp kesilmiş biberi soğanı at iyice ölsünler, üstüne domates, ardından da salça. tüm bu işlemlerin ardından mantar-tavuk-et gibi bir yemekse su katmadan, baklagillerden bir yemekse üstüne çıkacak kadar su koyarak pişmeye bırak, bu kadar. meseleleri mesele yapmazsak ortada mesele kalmaz.
 10. iyi güzel de birşeyi anlayamıyorum hakikaten; ekşi sözlükte gördüğünüz başlıkları buraya taşımanızın amacı orada yazamamak mı, birbirinin kopyası siteler yaratmak mı? işbu başlığa iyi niyetleri ile yazmış olan youserları kapsam dışında bırakırken başlığın cinsiyetçiliğine tükürür, saygılar sunarım.
  mesut