1. gazete . yani öyle diyorlar .
 2. yalan makinesidir. zaytungdan daha gerçek değildir.
 3. resimli tuvalet kağıdı, çok emici değil.
  reax
 4. sözcü gazetesi ile birlikte türk basın tarihinin yüz karası olan "gazete"

  edit: aydınlık'ı unutmuşum.
 5. pazar akşam meydana gelen ankara patlaması haberini yanılmıyorsam dün 18. haber olarak görmüştüm web sitelerinde.

  ilginç bir kafa yapıları var adamların.
 6. selülozun gelebileceği en berbat hal.
 7. her siyasi görüşün sahip olduğu marjinal yayın organlarından, muhafazakar kanada yakın olan bir gazete. herkesin marjinali kendine.
 8. keşke sadece ve sadece kendileri gibi düşünen insanların olduğu bir yerde yayın hayatına devam ediyor olsalardı. hem kendileri, hem de diger kendileri gibi düşünmeyen insanlar için en sağlıklı seçenek budur.

  kendileri, kendileri ile aynı düşünmeyen tüm kainatı adeta bir düşman olarak gördükleri için, diğer insanlar da bu olaydan olumsuz olarak etkilenmektedir.
 9. havuz medyasının en radikal gazetelerinden, safsatalarından kaçınmak gerekir. bunun bir de "sözcü" versiyonu var. insanlara istedikleri yanlış bilgileri verip kendilerini yalanlar içinde rahat hissettirmekten başka işe yaramaz bu ikisi. ha bir de bunların televizyon kanalları var, arada açıp bakıyorum ve ülkenin geldiği şu noktadan tiksiniyorum.
 10. provokatör, gerici, asparagas haberciliğin en eksiksiz örneklerini veren, insanların acılarıyla resmen alay eden, hedef gösteren, fişleyen, mürekkebinden bok damlayan, kağıt israfı/orman katili... yazarları bok kokuyor, zihniyeti bok kokuyor, okurları bok kokuyor, inananları zaten bok.

  tanım: inananların yüz aqı.