1. üç aya kadar çıkacağı söylenen, hatta prototipi bile gösterilen otomobil idi. ancak hala bir gelişme görünmüyor.

    halbuki 3 tane siparişi edip parasını peşin yatirmistim. sabir sabır nereye kadar ama!?!?
  2. tüketiciye yeni bir deneyim sunmayı iddia eden ve yakıt tüketimi düşük ve dayanıklı bir araç üretilebilirse piyasa kendine önemli bir pay bulur. tabi ilk olarak üretilmesi gerekir. umarim slsonu devrimi benzemez
  3. ne kadar serbest piyasa, liberal ekonomi dense de kendi otomobillerini üreten ülkelerin bu markalara öncelikli yaklaştığı görülür. kraliçe rolls royce'a, merkel mercedes' e biner, papa bile kendi italyan olmamasına rağmen buraya gelince fiat araba ister. türkiye'de üretilen yerli otomobilin ayakta duracak hale gelene kadar polis aracından makam arabasına her türlü filoda olması gerek, diğer ülkelerdeki gibi 3-5 tane markamız olsa ihale açılırdı bu iş için ama şimdi tek firmaya tekel gibi bu işi vermek ne kadar şeffaf olur siz söyleyin... zaten devlet erkanını geçtim, muhtar bile binmez o arabaya, adamlar passat beğenmiyor. sadece pazara yönelik bir araç da bu saatten sonra zor tutunur piyasada. gelecek zaten elektrikli motorda, o gelecek bize gelene kadar da uçan araba çıkar zaten.
  4. deli saçması. kurşun kalem bile üretmiyoruz biz, ne arabası? hem zaten padişah yerli oto istemiyor. %120 vergi alıyor devlet hiç bi işe bulaşmadan. arabayı üreten sadece %5 kazanıyor. yani ne uğraşacaksın hacı. daya vergiyi millet binsin avrupalıya japona koreliye.