1. karikatüristlerin en iyilerinden.* favori karikatürlerinden biri de şöyle.
  mnb
 2. Uykusuz'un kurucu kadrosundan, ellerine zeval gelmeyesi bir abimiz. Huni fenomeni. karikatürist.
  edit: fotoğrafsız olmaz. bakın ne kadar da sevimli.
 3. tespit adamı
 4. Karikatürleri ile insana hayatı sorgulatan kafası kendinden güzel karikatürist.
 5. liseden beri delicesine sevdiğim, yaptığı hemen her işe günlerce, haftalarca güldüğüm uykusuz'da çizen karikatürist.

  hemen her karikatürünü biliyorum, hepsine de gülüyorum. herhangi bir karikatürünün bir cümlesini söylediğinizde size o karikatürden bir cümleyle cevap verememe ihtimalim yok sayılır. kafamın içinde sürekli karikatürlerinin cümleleri dönüyor. her uygun durumda onun cümleleriyle yorumluyorum konuyu.

  geçenlerde bir sabah yataktan 'kunino yesene evladım, kunino yersen boyun uzar' diyerek çıktım. aklımda bu cümleyle uyandım resmen. sabah 6.30'da bir arkadaşıma 'kunino yesene evladım, kunino yersen boyun uzar' cümlesini mesaj olarak gönderdim hatta.

  bir başka gün 'kurtlarla dans'ın almancası ne' diye darladım sağı solu. o cümle ve cevabı aklıma geldikçe sırıtıp durdum.

  birkaç ay önce gördüğüm bir kızı oldu paylaşımını da kendi yeğenim olmuş gibi sevinerek okudum. bayağı, bildiğiniz ailemden biri gibi oldu. çok duygusal hisler besliyorum kendisine karşı.

  orada olabilirdim isimli serisinin ayrı ayrı hastasıyım. hala ilk kez görmüş gibi gülüyorum gördüğümde. hikaye karikatürleri de (bilhassa benim favorim ağaç) muhteşem karikatürler. yine hikaye karikatürlerden mülakat, gurbet, yemin, yekteran baymedir, minik zurna, geri zekalı, erotik hikaye de benim çok çok güldüklerim. bu hikaye karikatürlerden oluşan bir kitabı var 'çizgi öyküler' adı altında. mutlaka tavsiyemdir.