1. ocak ayının ilk günü neredeyse bitti lakin yorumlar hala yok. bilemiyorum altan

    ekleme: yorumu yazdıktan yarım saat sonra bir mail aldım. koca yürekli abidendi. haftanın istatistiklerine girdin tebrik ederim diyordu. dedim ne diyir bu. baktım ki yılın istatistiklerine girmişim. neyse tişikkirlir rihsizkizminit ve ibi
  2. birkaç gün önce sözde yılın yorumları yayımlandı. sözde diyorum çünkü bu yorumlar yılın yorumları değil. yılın en beğenilmeyen yorumlarında 11, yılın en beğenilen yorumlarında 23 tane geçen seneden yorum var. belirtmekte fayda var bu yorumların çoğu listelerin başlarında. bunun olma ihtimali yok.

    böyle bir ihtimalin olması için* yüzlerce yazarın geçen sene yazılmış yorumları oylaması gerekiyor. e bu yazarlar normal yorumları oylamıyor geçen sene yazılmış yorumları neden oylasın ki? sebebi neydi ki?

    veya şöyle bir soru sorayım. meercm in bu yorumu listenin başında olması için karmasının en az -200 falan olması lazım. sadece bu yorumu eksilenmiş varsayıyoruz. e böyle birşey olsa abinin şu yorumunda karma sıralamasına girmesi lazım.

    sözün özü yılın yorumları diye sunulan yorumlar aslında yılın değil youreadsin kurulumundan bu yana olan yorumlardır. bu yapılan ayıptır. diyecek birşey bulamıyorum.