1. rahatına düşkün, bencil insan müsveddesi. yapmayın
  , yapanları da uyarın youser arkadaşlarım.
  şu an bu satırları iki büklüm yazıyorum ön koltuktaki hatun kulaklığı takmış, uyuyor iki defa seslendim ama duyuramadım. dokunarak uyandırmak istemiyorum. muavine söyledim fakat o da uyandıramayacağını söyledi. sabırla uyanmasını bekliyorum. biter mi bu yolculuk bilmiyorum.
 2. alnına para yapıştırılması gereken tiptir. ben genelde otobüse biner binmez dizlerimi dayarım yatırmayı denedikçe gitmez koltuk yarım saat sonra vazgeçer inadından ara ara denese bile sonuç yine hüsran olur. bugüne kadar bacağını çek yatıramıyorum diyeni görmedim. ama yine de çare şoför arkası en ön.
  wtf
 3. bir yolun bitmemesine sebep olandır. hayır adama diyorum ki yatırmayın dizlerim sığmıyor aldığım cevap " e biraz yatırayım o zaman " . hayır dedikçe ısrarla yatırmaya çalışıp 10 dk sonra yatırıp uyuyan adam, hala aklıma geldikçe güzel güzel anarım seni. arkanızda oturan kişiyi düşünün yapmayınız böyle şeyler.
 4. sanki tüm hayatını yatarak geçiriyormuş gibi, 1 saatlik uçak yolculuğunda bile hemen yatışa geçen tiptir. arkadaş 1 saat yahu, 1 saat dayanacaksın yatmamaya. in uçaktan evine git yine yat, sana yatma diyen yok, ama kucağıma yatma yani.
 5. her sabah serviste başıma gelen hadise.
  önümde, cinsiyet farketmeksizin, her kim oturuyorsa mutlaka yatırıyor koltuğu. kitap okumak istiyorum, sığamıyorum.

  tamam, yol uzun, insanlar yorgun anlıyorum da o yatırma açısı neredeyse 180 derece olunca rahatsızlık veriyor.
  ben de biraz takık olduğumdan ilk ilk koltuğumu dik konuma getiriyorum.
  bir de nasıl uyurlar insanlar yolda bunu da anlayabilmiş değilim.
 6. birgün ''helalimsin'' öpücüğünü alnına konduracağım insandır .
 7. benim gibi boyu uzun insanların düşünülmediği otobüslerde yapıldığında diz ezilmesine sebep olacak insan tipi.küçükken bir yolculuğumda utanıp,sıkılıp söylememiştim,2 saat sonra otobüsten indiğimde yürüyemez hale gelmiştim.o yolculuktan sonraki bütün yolculuklarımda insanları saniyesinde uyarır hale geldim.
 8. kalifiye sefa pezevengi olduğu gibi yüzsüzdür de.
  yahu sor önce, sonra da insana yaraşır bir şekilde ayarında yatır koltuğunu. böyle yap canımı ye. hatta ustüne ben sorayim: rahat edebildin mi, olmadı az daha yatır diye.

  yok ama sen şöyle bir arkaya bak sonra da lönk diye sonuna kadar yatır koltuğunu. olmuyor bu. kalifiye denyosun. kim bilir yüzüme bakıp ne mesaj vermeyi veya neyin hesabını yapmayı amaçladın,ne düşündün o örümcek kafanda. böyleleriyle uğraşmaya mecalim yok hiç. sırada öne geçmek için fırsat kollayan veya salaktan önüne geçen tiplwr gibisin. denyo kere denyosun arkadaş.

  not: koltuğu yatıran tiple problemim yok. sonuna kadar ve sorma gereği duymadan bu denyolugü gerçekleştiren tiple problemim var. ayrıca ona da ayrı başlık açmaya değmez. buradan idare ediniz lütfen. ;)
 9. hayır nasıl oluyor da o kadar rahatsız bir yerde uyuyabiliyorsun ve gelmiş beni de rahatsız ediyorsun?

  bravo.
 10. molada koltuğunu çaktırmadan kaldırırsınız ama o gelir gene yatırır