1. ben de burada daha çok yeniyim ve çoğu gibi bende ekşi'den geldim. ama bu seri eksileme etkinliği ne yalan söyleyeyim istemsizce zaten yapmaya başladığım bir şeydi. tamam anladık ekşi baydı. bir de bazısı ekşi de çaylak olduklarını dile getirerek bunu söylemiyorlar mı... tey allam, valla ben basıyorum eksiyi, isteyen eksilesin isteyen beğensin. bin kere de ekşi dedim şimdi, isteyen seri eksilemeye benden de başlayabilir, farketmez.
 2. zaten katılımında olduğum etkinlik.(*:swh)
 3. mantıklı bularak desteklemeye karar verdiğim etkinlik.

  ekşiden geldiğini söyleyerek bir kendini başka türlü hissettirme isteği görüyorum, kişilerde. bu istek aslında farkında olmadan ya da belki olarak, "evet ekşiye tepkiliyiz ve burayı bulduk ama düzelirse yüzüne bakmayız buraların" demenin başka bir yolu gibi geliyor.
 4. clifford clavin tertip etmiş katılmamak olmaz* anket yazanlara, argo yazanlara eksi butonumla katılırım.

  la editos: o değil de güzel yazanlar da var onların artısı favı benden.
 5. ekşili çorbamı yere dökerek destek verdiğim etkinlik.
 6. ozman
 7. ekşi yazarları dayanışıyor etkinliği ile counter-attack yapmak istediğim etkinlik. biz mi biraz böbürleniyoruz yoksa siz mi ezik hissediyorsunuz bilmiyorum ama sonuçta gelen yazarların büyük bölümü şu an ekşi'de yazmıyor, burayı takip ediyor, burada yazıyor, burayı övüyor. ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi olarak övüyoruz be. daha ne olsun? güneş tutulması gibi nadir yaşanan bir olay bu. tadını çıkarmak varken agresyona gerek yok.

  argo da iyidir, argo dildir.
 8. söz konusu burnu havada ekşicilerdense değil okur, yazar dahi olsa profiline girip seri eksi çalışacağım etkinlik olacaktır.

  az kaldı az, ininize gireceğiz ininize! (bona dea'ya selam, mücadeleye devam.)

  not: kapısında sürünen çaylaklara nispet yaparcasına iki ayda yazar olmuş bir ekşi yazarı. (hesap devri ya da satın alma söz konusu değil tabii ki) (*:miras değil alın teri)(*:gülücük)
  merc
 9. bazı girilere neden 10 eksi birden verilmiyor diye sorgulamama sebebiyet veren etkinlik.