1. aktif olarak kullanan kaç youser var öğrenmek istediğim için bu başlığı açıyorum herkes varlığını bildiren bir yorum bıraksın.yarın bu saatlerde anketi bitirir sayarız.

  tahminim 40-50 arası.varlık bildiren yorum yerine tahmin de girebilirsiniz.tahmini tutan yousera kütüphanemden güzel bir kitap göndereceğim.o zaman let the game begin!

  saat 23:59 itibari ile başlattığım anketi bitiriyorum.kesin sonuçlara göre 24 saat içinde bir başlığa aktif yorum yapan youser sayısı 41 gözüküyor.tahminim doğru çıktı şimdi dr'den bir kitap sipariş edip hediye paketi yaptırarak kendime kargolatıcam.hak ettim bunu...
 2. 2
 3. 4.
 4. abi
 5. 6 (hadi kolay sayın madem)

  not: yarı aktifim
 6. ooo anket, veririm bi ayar. (*:swh)
 7. kanal engellemek varken- mesela anket kanalı engelleyen ama her gün başka kanallarda yorum giren youserlar var, youreads aktif kullanıcı sayısını belirlemek, hadi başlık açalım herkes yazsın diyerek olmaz.

  yönetim belki. neden belki? 2 aydır yorum girmeyen ama bu 2 ayda girilen yorumu favoriye ekleyen youser var. o youser'ı yönetim nasıl bilecek? neden aktif diye soran olursa, oy veriyor vatandaş senin yorumuna.(swh)

  neyse işte öyle. oyununuza çomak soktum kusura bakmayın.

  bu arada 648 :))
 8. 12 eylül, bayram nedeniyle düşüş mü yaşanmış ne
 9. 11.