1. youreads fm'in yepisyeni diceyinin yayını çok güzel şarkılarla başladı.
  başlığını ben açtım, ömrünü tengri versin.
 2. mfö şarkısı ve ardından babazula seçimleri ile artı not..
 3. yayın hayatına hızlı bir giriş yapmış yeni dicey. güzel bir müzik zevki olmasının yanı sıra boğuk sesiyle şimdiden genç kızların kalbini çalmıştır :)
 4. her şarkı arasında, siyasi gönderme içeren (tartışmaya açık) fikir beyanları, sanatçıların siyasetle (yine tartışılan) alakaları dolayısıyla eksi not.
 5. yaklaşık 10 dakika yayınında kaldım ve dinledim.4 dakika mevlana hakkında 1 şarkı çaldı zaten mevlananıyı da hiç sevmem geri kalan 6 dakikada terör propagandası yapıyor.block.
 6. iron maiden wasting life ile devam ediyor. istek şarkı alabileceğini öğrendiğimizden dj'imizden tema'yı bozmadan anathema deep yada fragile dreams beklediğimi iletmiş olalım.

  edit: teşekkür ederim, isteğimiz başarılı bir fragile dreams cover'ı ile yerine gelmiştir.
 7. her programı gibi güsel olan yayın devam ediyor http://www.youreadsfm.net/
  bu gece daha da güsel türküler çalıyor...
  blues caz karışımı rock türküler...
 8. beş kişilik yayına altıncıyı bulmak için yoğun çaba gösterilmektedir, az değil yani %20 artış olacak. akp görsün bu gençleri, helak oluyorlar burada evet kampanyasına alalım bu arkadaşları.
 9. "çoğunluk kavramaz karşılaştığı şeyleri. ne de anlar öğretildiği zaman. yalnızca öyle gözükür." heracleitus

  "insanın sırf çoğunluk, çoğunlukta olduğu için, kitlelerle ya da çoğunlukla aynı şekilde düşünmek istemesi aşağılık ve düşük bir kafası olduğunun kanıtıdır. halkın çoğunluğu ona inansın inanmasın, hakikat değişmez."

  giordano bruno

  açtım devam ediyor, yazın beni de tünele dediğim yayındır...
 10. tüneinden dinlediğim yayın olmuştur. ama olmaz olabilemez diceyler uğraşsın bitarafını yırtsın sitedeki elitler anca viyaklasın zahmet edip yayınlara katılmasın. ben dicey olsam yayına gelmeyeni direkt seri eksilerim. böyle de saddam ruhluyum.