1. youreads fm'in olmazsa olmazlarından biri tünel adı verilen yerleşik sohbet penceresi. radyo yayını süresince sohbete tünele yazarak katılınabilir, istek parçanız ile dinleyicilere dinletme imkanı bulabilirsiniz. (*:işte bunlar hep mümkün şeyler)

  tanımın ardından ayrı bi vak'adır; tünel. 22.00 - 01. 00 saatleri arasında youreads yorum akışı durmuşsa tek sorumlusudur. çünkü tüm yazarlar anlık olarak tünelden yazışmaktadırlar. felsefeden dedikoduya gırla hepsi kuliste. bir araya gelen youserların tünel içinde atom parçalarken bir yandan da nasıl aç olduklarına tanıklık edebilirsiniz. benim gibi pizzayı itici bulan insanlar tanımış oldum john mars`'ın programında. iyi ki varsınız.canlar
  edit: fixed bugs
 2. müzik diinlerken kaliteli sohbet yapılan yer. dj lerinde sohbete katılmasıyla güzel bir ortam oluyor.
 3. önceden bigi üzerine istişare yapılan keyifli sohbetlerin olduğu nezih bir yerdi. müzik dinlerken müzik, hakkında bilgiler alırdık. sözlük platformu radyolarının içinde en güzeli youreads fm'di.
  eski youserler bilir. peki şimdi? artık tünelmiz ergen muhabbetlerinin döndüğü küfürlerle, okumaktan hicap duyulan kelimelerle doldu. artık yayınladığınız her şarkı alay konusu. ağzınızdan çıkan her kelime lay lay lom konusu.

  mizahı +18 de aramak, o konudan mizah yapmak ne kadar üzücü. güzel olan herşeyi çirkinleştirmekte ne kadar da başarılıyız. bravo el birliği ile bozmayı başardınız aferim sizi ayakta alkışlıyorum.

  abi ve computerguy radyoyu tasarlarken, gece gündüz emek verirken bir gün mrc olacağını düşünmemişlerdi. bizde öyle.

  evet eskide kaldı herşey. artık yayınlanan tiyatrolar hakkında konuşulmuyor, dinlenen şarkılar hakkında fikir alışverişi yapılmıyor. trollemek değil trollük ötesi birşeyler var artık.

  emeğe saygı duyduğunuz için tebrik ediyorum sizi. aferim.
 4. hayatımda dinlediğim en güzel yayınlara ev sahipliği yapmış sitedeki tüneldir.güzel insanlara ev sahipliği yapmıştır zamanında. özleyeceğim...
 5. gittikçe ekşileşmeye maruz kalmaya başlamış bir alana dönüşmüştür.burada en çok geyik yapanlardan biri benim ama uslubun bir yerden sonra oto kontrol mekanizmasıyla bir dilde kullanılan kelimelere özen hakimiyeti ve de saygınlık hususunda biraz dikkatle, konuşmalar temizlenebilirse eski dinginliğe özen gösterilirse daha iyi olacağına inanıyorum.radyoya emek veren insanlar bunu hak ediyor diye düşünüyorum.o açıdan kendi özeleştirimi de yapıyorum bu yazıyla.
 6. - nerede o eski tüneller.
 7. başta neden tünel denildiğini anlamadığı ama sonrasında akımına kapılıp gittiğim, çoğunlukla kaliteli insanların oluşturduğu, kah nevi şahsına münasır kişiliklerin çaldığı şarkılar hakkında yorumlar yazdığımız kah herkesin birbirini trollediği kah amerikan anayasa bildirgesinin 4 sayfa olduğunu otello sayesinde öğrendiğimiz, siyaz renkli akan giden yerdir. arada sırada güçlü bir kadın birey olmayla prenses olmanın farkını malesef çözememiş insanlar tarafından nerde o eski tüneller şeklinde serzenişler de bulunulsa, ya da gerçekten rahatsız edici şahsiyetler çıksa da , misafir 804 senle işim bitmedi olum. shaman, misafir 276,otello,cliff,night,bona,ormancı gibi müdavimleriyle pek eğlencelidir arada sırada değil mütemadiyen takılına efendim.
  lvssr
 8. nerede o eski güzel sohbetler....
  tünelimiz artık muhabbet yeri olmaktan çıktı. artık ne dj yayını var, ne radyo tiyatrosu.. ne eski müdavimler.. hain kunduz soiser.trumpeter roronoa ülker napoliten promuyac ve diğerleri.. şimdilerde shamana türkü çal olummmm diyenler.. çektiği osbiri detayına kadar yazanlar bona dea ve night watcman a laf atanlar sinir bozanlar var...
  mutlu musunuz??
  abi kapıları sonun kadar açmakla hata mı yaptın?
 9. çok güzel insanlar tanıdığım, eskiden gün kacirmazken artık maalesef girmedigim, girdiğimde ise tanıdık kimseyi bulamadigim, " neyse tanışırız"diye dusundugumde ise boş muhabbeti görüp hiç o taraflarda gözümün olmadığı tünel.
  bakın çok ilginç. pikaccu ne güzel de belirtmiş.
  nezih bir ortamken, tıpkı bir aile gibiyken yapısı bozulmuştur. sanki istila edilen bir kale. gerçekten de bilmiyorum artık dj arkadaşlarımız çalmaya devam ediyorlar mı? dj arkadaşlar bu durumun müsebbibi değiller ama durum bence üzücü.
  radyonun durumunu ise özetleyen şarkı göksel'den geliyor: " bir masalmiş geçen yıllar... "
 10. nasıl o tünelden hiç çıkmak istemiyorsam şu başlığada hiç girmek istemiyorum....
  arkadaşlar, dostlar, gençler, sayın romalılar.... hala aynı fikirlerdemisiniz? burada bir misafir ve kim olduğu bilinmeyen biri dışında yanlış şeyler yazan kimse görülmedi yau... çünkü gördüğüm kadarıyla son 40 gün için diyorsunuz ve benden çok giren hiç kimse yok bu sürede... burada bir yazım vardı ona rağmen hala girdiler de bir değişiklik yok.... buraya bu konuyla ilgili yazanlar ve onları favorileyenlerin neredeyse hepsi orada ve hiçbirinin problemi yok orada, peki bu girdiler ne öyleyse.... yanlışdan dönmek iyidir yau lütfen yani.... ayrıca hala "türkü çal olum" lafı duruyor orada akıl işi değil çünkü böyle bir şey yaşanmadı.... okudukca darlanıyorum en iyisi ben çıkayım bu başlıktan şaka gibi....

  otello, globalist, abi, bona dea, pirelisarki, janis, uzunzamanoldu, senis87, hafekutipos, merc, clifford clavin, shaman, tetrahedron, corvus, lvssr, hepmimavi, benmorseverim, jingle of the jungle, updulla, munchkin, saoirse, engincaglar, ulker napoliten, john mars, roronoa, night watchman, yasasinkotuluk, trumpeter, belit gibi insanları tanıdığım ve memnun olduğum tüneldir....

  hiç girmek istemediğim başlık ve hiç çıkmak istemediğim mükemmel bir tüneldir efendim....

  şurada olan tüneldir (bkz: #103368)