1. çanakkale'de olan (olacağını sanmamakla) youserları, canon 550d'im ile beklediğim kulüptür.
 2. eğer sözlük formatına uyarsa fotoğraflarımızı da paylaşabiliriz bu kulüpte. bir yerde toplanmak zor gelebilir insanlara yada özel nedenleri olabilir çünkü diye dedim.
 3. geliştirilebilirsek güzel proje. ancak katılımcı sayısı da önemli. çok fazla olmazsa güzel olur.aksi halde 40 kişi küçük bir alana yayılıp fotoğraf çekmeye çalıştığında fotoğrafçılık kulübü etkinliğinden çok sultanahmet meydanındaki japon turist kafilesine benziyor. kalabalıkta kadraj bile oturtulamıyor.verimli de olmuyor.
  birkaç fotoğraf kulübünü bu sırf bu sebepten bıraktım. onun için en büyük dileğimdir.

  ayrıca güzel katılım olursa baze stüdyolarla anlaşıp workshop yapılabilir. iğne deliği, ışıkla yazmak gibi atölyeler çok keyifli geçiyor.
  bunu bir konuşalım.
 4. yeni bir youser olarak keşfettiğim, unutulmaması, canlandırılması gereken projedir.
 5. solda görünce gözlerimin umutla parlamasını sağlayan kulüp. olursa çok güzel olur, küçük çaplı fotoğraf gezileri çok eğlenceli olabiliyor. lütfen olsun çünkü!
 6. çok güzel hareketler bunlar. öğreneceğimiz çok şey var. pirelisarki'dan böyle bir hamle bekliyordum epeydir.
  velhasıl; "varım" diyor!
 7. pirelisarki'nin fikrine katıldığım başlık. organize olalım, çekelim, konuşalım, ben varım.
 8. telefon kamerasıyla da katılabileceğimi umduğum topluluk :)
 9. pirelisarki'yle konuştuk. ben de haziran sonu önce biraz fotoğraf çekip daha sonra oturup planları, yapacaklarımızı ve yapabileceklerimizi konuşmayı önerdim. yavaş yavaş kadroyu toparlayıp ona göre planı somut hale dökmeye başlayalım derim.
 10. son bir çabayla, buluşmak için tekrar kendilerine çağrı yaptığım kulüp.