1. sabah yetkili abilerden birine mesaj olarak gönderdiğim ancak tahminimce yaşadıkları yoğunluk yüzünden cevap alamadığım, mesaj göndermede sorun olduğuna bir yerlerde kulak misafiri olduğum için buradan yazmayı uygun gördüğüm olay.

    efenim bendeniz yarışmaya android tabanlı bir tabletten bağlanmaktayım. önceden siteye girmiş vaziyetteyken yan sekmeye geçip geri döndüğümde siteden çıkmış oluyordum. bu sorun giderildi mi, yoksa ben zamanaşımından mı atılıyordum bilmiyorum. ben de bu sefer giriş yaparken altta çıkan oturumu açık tut kutucuğunu tıkladım ve sorun ortadan kalktı, ancak bu sefer de sağdaki oka tıklayıp çıkış yapıyorum, çıkmış gibi görünüyorum (sağ üstte üye girişi ve yeni üyelik butonları çıkıyor) amma ve lakin sol frame'de bir başlığa tıklayınca hooop yine içerdeyim, sağ üstte profilim, mesaj, takip butonları tekrar geliyor, anlayacağınız siteden çıkamıyorum!!

    youreads'ten çıkış yapmama izin vermeyen bu faşizan tutumunuzu eshefle kınıyor, dijital alemin yazılı olmayan bir numaralı kuralı olan "açığımızı bulan çocuğu hemen yüksek maaşla işe alalım" prensibine uymanızı bekliyorum. bilgisayardan falan pek anlamam ama ofisinizdeki mouse'ların toplarını falan temizleyebilirim, artık ne olursa...