1. bugün iki yorumumun sebepsizce silinmesiyle vuku bulan eylem. biz youser olarak herkesin beğenmesi gereken yorumlar yapmak zorundamıyız? yada yaptığımız yorumu biz başka başlığa taşımamız mı gerekir? konuyla alakalı bir açıklama yapılmasını istiyorum. benim gibi yazarlar destek olsun.

  sözlüğün selameti açısından bu durum devam edecekse bilelim.
 2. bozuk
 3. şikayet nedeniyle olabilir. açıkçası ben hakaret içeriyorsa, toplumun herhangi bir kesimine açıkça bir saldırı niteliğindeyse, insan haklarına aykırı önerilerde falan bulunuyorsa şikayet butonuna sakince dokunuyorum. ifade özgürlüğü başka şeydir, faşistlik bambaşka.
 4. ülkenin göbeğinde bomba patlatan örgütün ele başına övgü cümlesi için işlemeyen uygulama.

  güven park'ın önünde öldürülen insanların hakları adına bekliyoruz, bakalım silinecek mi ?

  insan hakları, barış, kardeşlik deyip terörist övme sözkonusu olunca olmayan uygulamadır efendim. şikayet ettim ama silinmedi ordan biliyorum.

  edit: eksilemeniz katilleri aklamayacak, daha çok basın eksiye.
 5. şimdilik böyleymiş hanımlar beyler. kurallar değişmez, değişmesi teklif bile edilemez dediler. silme konusunda yönetim kararlı. yapabilecek bişey yok. bu kadar ispiyoncunun olduğu yerde çok normal. raporlamak yerine yorum sahibine mesajla rahatsızlığını belirtmek erdem işi. ama bu yol tercih edilmiyor maalesef.
 6. şöyle bir önerim var. #89479
 7. yorum sahibine mesajla sorulan sorulara "bebişli, derinli, pornolu" cevaplar alabileceğiniz için "erdem işi" tam performans vermeyebilir. deneyenlere saygılıyız tabiki:)
  h2o
 8. ortalık bu kadar karisikken açılan pkk övücü konularında aynı hassasiyetle silinmesini istiyorum bende sonuçta bu da bizim için küfür .
  belit