1. bugün çoklu üyelik kullandığı tespit edilen bazı üyelerin ikinci hesapları silinmiş ve 1 gün süreyle uzaklaştırılarak cezalandırılmışlardır.

  çoklu üyelik kullanımı oylama ve puanlamalarda adaletsizlik yarattığı için kesin olarak yasaktır. bundan sonra da periyodik olarak denetleme yapılacak ve çoklu üyelikler silinecektir. Bu nedenle özel mesaj yada iletişim kanalı yoluyla varsa ikinci üyeliğinizin iptalini istemenizi rica ederiz. Herhangi bir nedenle aynı ağ üzerinden erişim sağlanan birden fazla hesaptan birine sahipseniz bunun hakkında da bilgi verin ki herhangi bir sorun yaşanmasın.

  youser'ların uymak zorunda olduğu kuralları buradan okuyabilirsiniz.
  god
 2. nicklerinin teşhir edilmesini ve kökten uzaklaştırılmalarını naçizane öneriyorum. zira, düzgün bir insan bu tür saçmalıklarla uğraşmaz. burada hiç bulunmasalar daha iyi.
  mutlu
 3. çoklu üyelik kullanımı nedeniyle benim ve mavi'nin hesabı askıya alındı. aklımıza hiç gelmezdi böyle birşey mesaj atma gereği duymadık neyse sorun kısa sürede çözüldü.
  tes
 4. aynı ağ üzerinden yapılan farklı üye girişleri sistem tarafından duplicate* hesap olarak fişleniyor. ilk yorumda belirttiğim gibi bulunduğunuz yerde aynı ağ üzerinde birden fazla hesap kullanılma durumu varsa bunu bildirin.

  bu bilgilendirmeler yapılmadığı zaman aynı ev ağını kullanan ev arkadaşları, şirket ağından giriş yapan kişiler çoklu hesap kullanımı nedeniyle askıya alınan hesaplarına erişemiyorlar.

  bu iletiyi yazma sebebim böyle bir durum varsa önceden bilgi vermeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak.
  god