1. (bkz: meta lobisi)
  (bkz: ayrılıkçı feminizm lobisi)
  (bkz: burcucum çok güzelsin çiçek oğlanlılığı ve meriçliliği lobisi)
  (bkz: youreads fm lobisi)
  (bkz: youserlara karşı işlenen nefret suçlarını gece gibi örten moderasyon lobisi)

  meta lobisi,

  kulzos sonrası sistemli olarak hassas youserleri hedef almış, en sapkın ikinci bela. özellikle youreads fm lobisi'nin oluşmasında ön ayak olmuşlardır. düzgün girileriniz yok yere eksileniyorsa suçu bunlara atabilirsiniz.

  ayrılıkçı feminizm lobisi

  öncelikle şunu anlatalım ayrılıkçı feminizm, kadın - erkek arasındaki farkın asla giderilemeyeceğini düşünür, erkeklerin baskınlığını kabul eder ve kendi kendine yetebilen, kendi başına ayakta durmayı düşünen fakat ne hikmetse baskın gücün şemsiyesi altında yaşamak zorunda olan kadınlardan oluşur. zira kendisi tüm asiliğine rağmen toplumda yaşar ve bir erkek polisin kendisini korumasını umar yahut bir erkek itfaiyecinin yanan evini söndürmesini diler. kendi içinde de ikiye ayrılır bunlar bildiğim kadarıyla, omurgalı ve omurgasız olarak. omurgalı olanları, lezbiyenliği bir silah olarak kullanmazlar yalan yok saygıyı hak ederler, dönem dönem erkeklerle bir şekilde birlikte olurlar fakat kendilerini sömürtmezler. lakin diğerleri (bkz: lezbiyen-ayrılıkçı feminizm) tam bir baş belasıdır. bu üçüncü dalga feministler lezbiyenliği ve diğer kimliklerini her türlü sosyal alanda vurgularlar, saldırgan ve sinirlidirler zira kendileri salt lezbiyendir yapacak bir şey yok.
  sözlük üzerinde ve diğer mecralarda bunları 47 yaşında 3 çocuk annesi, lezbiyen edebiyat öğretmeni olarak tanımlıyorum.

  burcucum çok güzelsin çiçek oğlanlılığı ve meriçliliği lobisi

  social justice warrior! zaman zaman kendimin de içinde bulunduğu lobidir. aslında sjw azınlıkları parlatan bir kavram.* lakin ülkemiz üzerinde oluşan toplumsal olaylara entegre etmek ne yazık ki mümkün. bunun en büyük nedeni de, herkesin net öfke kustuğu bir durumda karar merciyilerinin "dur bakalım hele" demesinden ileri geliyor. o kadar net, bariz bir suçun sjw'leri oluşuyor ülkede. fakat bu amcalar çok abartıyor durumu öyle ki "özgecan" dediğinizde 1 ay ceza alıyorsunuz ki bu başlı başına rezalet.

  youreads fm lobisi

  en garip lobi. bir oluşumun kendilerine saldıranlara karşı örgütlenmesi tepki koyması olağandır da, kendi içlerinde de çok kuyu kazıyorlar ne siz sorun ne ben söyliyim en çekindiğim lobi burası.

  youserlara karşı işlenen nefret suçlarını gece gibi örten moderasyon lobisi

  başlarında kim var, herkes görüyor ve birisi, "kraliçe çıplak!" dese herkes mastürbasyona başlayacak fakat kimsede o dirayet yok. meercm ve baran süresiz uzaklaştırıldı. fakat bu kişiler farklı hesapla sıfırdan başlayamıyorlar bile bakın bu yazarın direkt şahsına karşı harekettir. sözgelimi clifford clavin nicki en kutsal cezayı işleyebilir ki o ne ise, sen bu yüzden murat kişisini sözlükten yasaklayamazsın ki? çok çok bunu yapabilirsin.