1. arkadaslar varsa koleksiyonlariniz burda paylasin.mesela benim fantastik kahramanlar koleksiyonum var bi de lotr ye ait bircok seyi biriktiririm.bayan oldugum nasil da belli ama :)
  varda
 2. haha şimdi yazacağım ama yanlış anlaşılmalar olacaktır....
  pul koleksiyonum, babaden dededen kalma birazda benim katkı sağladığım -ama harbiden bildiğiniz 1930 ve 1995 arası türk ve yabancı pullar-
 3. (bkz: manga)
  (bkz: one piece)
  ve hayrani oldugum, muhtesem bir zeka ile yaratilmis one piece' in tum ciltlerini topluyorum. en az 10 yil daha devam edecek olmasi sevindiricidir.
 4. gitmiş olduğum maç, konser, tiyatro biletleri.
 5. banknot ve madeni paralar, henüz istediğim sayıya ulaşmamış olsa da kullanışlı ve fonksiyonel çakılar, stop motion doğa videoları.
 6. fikret topallı nın yazmış olduğu seri katiller kitabı serisinin yanında yazmış olduğu baba dışarıda bir melek var isimli muazzam kitabı.

  bir de olmazsa olmazım behzat ç. dizisi.
 7. taptığım bir yazarın makaleleri , röportajları , taaa 1965'den beri yazmaya başladığı kitapları ( bazıları hala yasaklı ) .

  ruhun şad mekanın uçmağ olsun güzel insan.
 8. biraz iddiaalı olabilir muhtemelen:
  tr'deki en geniş kısa film koleksiyonu.
  haa, o vakitler herşey utube'da degildi.
  bence hala geçerli.
 9. şimdilik az sayıda olan ama zamanla çok sayıda toplamak istediğim bira altlığı koleksiyonu.

  ülkemizde bira çeşitliliğinin az olması ve her yerde bira için altlık getirilmediği için türkiyede koleksiyonuma katkı sağlamak çok zor bu nedenle ne kadar seyahat o kadar çok bira altlığı demek benim için
 10. magnet koleksiyonu. gittiğim her şehirden mutlaka bir tane alırım, gidenlerden de isterim
  9am6