1. youreads genelinde olmasının bir anlamı yok gibi. satranç turnuvası yapanlar ya da başka bir organizasyon çerçevesinde toplananlar whatsapp grubu kursa anlarım da bu pek olmamış gibi. yani olmaması için bir sebep olmasa da olması için de bir sebep yok gibi. zaten site üzerinden mesajlaşabiliriz. herkes bir arada olacak şekilde mesajlaşılamaz tabi de zaten bizim burada olma sebebimiz bu değil ki.

  ekleme: başlık başa kaldı. başlığı açan arkadaş kimdi hatırlamıyorum ama umarım fikri beğenilmediği için kırılmamıştır.
 2. eksik olsun dediğim grup.
 3. 2 yıl önceki bi oyun grubumuzun olduğu whatsapp grubunda 5 kişilik ergen yarmaları hayatı bana zindan edecekti, 10bin youserdan çıkacak ergen grubunu düşünmek bile istemiyorum.(*:swh)

  buradan tanistigin yeni arkadaslarla muhabbetin iyidir gidip whatsapp grubu da kurarsin, amatör rock grubu da. ama herkesin katılacağı bir grup mu, yoo bayım yoo ben almayayım.
 4. bu kadar kişi için whatsapp grubu sorunlara gebe olup kısa ömürlü olabilir.ama facebook grubu bu konuda daha başarılı ve tatminkar olur.

  not:isteyen arkadaşlar mesaj atarsa sayıya göre temellerini atabilirim.
 5. en son nisanda konuşulmuş. tekrar bi gündeme mi gelse diye mesaj bırakıyorum. ergen ergen konuşmalar elbetteki çekilmez oluyor. amma değişik şehirlerden memleketlerden insanlarla mantıklı muhabbetlerin olduğu bi grup olabilirse tadından yenmez.
 6. telefon şarjı denen birşey kalmasın ondan sonra :)
 7. bekliyoruz
  ryu
 8. belki düşer diye açılan başlıklara bir başka örnek daha zekisiniz ya...
 9. whatsapp gruplarında kişi sayısı sınırı olduğu için teknik açıdan,çoğu youser'ın burada engellediği youser'lar olduğu ve telefon numarasını buradaki herkesle paylaşmak istemeyeceği için de sosyal açıdan başlığı tam ifade edecek şekilde kurulması mümkün olmayan gruptur. youser'lar çoğul halde iletişime geçmek istedikleri kişilerle kendi gruplarını kuruyorlar/kurarlar zaten ;)