1. patates yemeyi ihmal etmeyin.
 2. bu başlığa girmeyin.
 3. babana bile güvenme.
  eale
 4. aşkta kurnazlık olmaz.
  sevin.
  en küçük karıncayı bile.
 5. insanlara öğüt vermeyin.
 6. zamanında rahmetli dedemden aldığım bir öğüttür, babamın alkol alışkanlığı çoğumuzun hayatının içine ettiği için çocuk yaşta karşısına çekip; "sinirliyken, üzgünken ve gerginken içki içme. mutluyken iç, kutlamak için iç, kafa dinlemek için iç. böyle içersen olduğundan farklı birine dönüşüp, götü başı dağıtmazsın. diğer türlü içersen istemediğin birine dönüşürsün, sürekli yaparsan sana normal gelir ama kimse iki farklı insanı aynı bedende kabul etmez" o zamandan beri uyguladığım bir öğüttür. tavsiyem sizde uygulayın, çok yararını görürsünüz.
 7. empatiyi arttırmak.
  sud
 8. havalar soğuyor, göbek dekoltesini abartmayın fanila giymeye başlayın artık
 9. her şeye sevgiyle yaklaşmanın yollarını arayın.
 10. açılın gençler, bu karanlık günde siteye eleştri ve tavsiyelerle geldim... ( gondor'un orduları nerede?)

  şimdi örneğin, sitede bir arama yaptığımızda (misal, lana del rey'in born to die şarkısını arıyorum, youtube açmaya da üşendim, hazır youreadsteykene burada vardır nasılsa dinliyim dedim) üstteki arama çubuğuna "lana del rey" yazdığımızda born to die hariç diğer 6 tane şarkısı ve kendi başlığı çıkıyor.

  ee ben born to die şarkısını dinlemek istiyorum ama ismini de tam hatırlamıyorum.
  bu durumda born to die'ın ismini tam hatırlayamadığım için ya da ne biliyim lana del rey'in şarkılarını biliyorum da mağarada yaşadığım için youtube'dan bihaberim başka bir you ile başlayan youreads'te bulayım bu şarkıyı diyorum, o da olmadı youreads'in fularlıları belki bilmediğim bir şey yazmıştır şarkıyla ilgili buradan bakıyım istiyorum.
  ancak site buna müsade etmiyor, lana del rey yazınca "hopp... bu kadar arkadaşım.. detay istiyorsan git kendin bul diyor.."

  tavsiyeye gelince (işaret kulelerini yakın) computerguy arkadaşa daha önce de bir şey yazmıştım dönmedi ama neyse belki kamuya açık yazınca bir el atar belki..
  arama çubuğuna "lana del rey" yazdığımızda site altyapısındaki tüm şarkıları çıksa şık olmaz mı? hem böylece modların da işleri biraz daha kolaylaşmış olur. (ekstra açılan başlıkları birleştirmekle uğraşmazlar)

  bir el atılsa faydası olur bencesi.

  ekleme: varmış öyle bir şey.. rohan askerleri el pelennor ovasında düzeltmiş zamanında. getir sekmesinin yanındaki pertavsız bu işe yarıyormuş.