1. porte
 2. birkaç saat önce öğrendim ki başıma gelmiş.

  facebookta dolanıyorum,bir arkadaşım bi paylaşım yapmış bende altındaki yorumları okuyayım dedim kim ne yazmış diyerek..okudum okudum ve malumunuz sevmediğim insanın yorumuna denk geldim.ne güzel varlığını bile unutmuştum çıktı yine karşıma..tabi şeytan durur mu dürttü,içim içimi yiyor profiline bakmamak için.bir yandan yüzünü görmeye tahammül edemiyorum,bir yandan da neler paylaşmış,nerelere gitmiş,neler yapmış merak ediyorum.
  neyse girdim profiline biraz dolandım,hala lisedeki gibi bir b*k yaptığı yok ama kendince birkaç bir şey yapmaya çabalamış tabi. dolandım dolandım tam çıkıcam bir de ne göreyim?! ortak arkadaşlar kısmında istanbuldayken çok çok samimi olduğum ve hala öyle kaldığım arkadaşım var.hemen tıkladım,anamm bir değil bir kaç tane hem de..
  başımdan aşağı kaynar sular dökülmesiyle birlikte hemen arkadaşıma mesaj atmam bir oldu "sen bla bla iticisini nerden tanıyon hayırdır" diye.biraz konuştuk ama anladığım kadarıyla o da pek sevmemiş,kimse senin kadar tatlı olamıyor"" diye de eklemiş mesajının sonuna.

  biliyorum,böyle bir durumla ilk karşılaşan kişi ben değilim ama,arkadaşlarını böyle durumlarda kıskanan da ben değilimdir diye umuyorum.
  tam böyle kıskançlıkta diyemeyiz aslında galiba,içimde biriken özlemden dolayı özenmek..amaaaan kıskançlık işte bildiğin!!

  hemen planımı yaptım tabii,en kısa zamanda istanbula gidip,cannım arkadaşlarımla fotoğraf çekip üstüne"canımlar" falan yazıp paylaşmam lazım!

  onnar benim arkadaşlarım lan,benim!!

  edit:imla

  edit2: öncelikle moderasyona saygılarımı sunuyorum.
  ben bu entryimi anı anlatmak için değil,insanların bu konuyla ilgili ne düşündüklerini öğrenmek için yazmış olmamdır.amacım anket yapmak,ya da anımı anlatmak olsaydı zaten gerekli başlık altına entryimi girerdim.sinir bozucu.

  edit3: açtığım başlık "farklı şehirde yaşayan yakın arkadaşlarınla sevmediğin bir insanın arkadaş olması"dır.
 3. duş alımı esnasında şampuanın ele boca edilmesi ve ardından şampuanın elden dökülmesi durumudur. insan bi umut belki vücudumda bi yere gelmiştir diye bi bakar. gözleriyle şampuan arar. eğer ki şampuan vücudunuzdan aşağıya süzülüyorsa hızlı bir hamle ile saçlarla buluşturur. oldu ya şampuan yere dökülmüştür (bkz: umudun bittiği yerde umursamazlık başlar) bişi olmaz, bi kere daha dökülsün amk şampuanı.
 4. kız arkadaşım akrep burcu, hisleri aşırı derece kuvvetli birisi.
  kendisi uyuduğu sırada şu şekil de sayıklamaya başladı; saba bomba patlıyor, altı tane bomba patlıyor. kendisi uyandıktan sonra, gece uykunda sayıkladın dedim. evet şimdi hatırladım dedi, yüksekce bir tepe de bombalar patladı dedi akabinde 13 mart günü ilk bomba ankara kızılay'da patladı. ikinci bomba 19 mart cumartesi günü taksim de eyleme geçti.
  kız arkadaşımın hislerine güvenerek şunu söyleye bilirim ki, daha önümüz de dört bomba daha var. dikkat edin rakımı yüksek yerlere, tepe gibi yerlerde fazla vakit geçirmeyin. malümunuz istanbul yedi tepeli şehir ve yeditepenin de tamamı asya yakasında.
  saba