1. bu dönemler tavan yapmış olaydır.
  yanda bir yazar hakkında bir şey görüp okuduğumda hep eleştiri ve hakaret görüyorum.
  yok şu durmadan kıyafet almak istiyormuş, öbürü tıp okuduğunu ima ediyormuş, ötekisi durmadan yurtdışından bahsediyormuş, başka bir tanesi gitar falan..
  yeter mk.
  size ne lan istediğini yazar isteyen.
  ulan benim girdiler daha çok hakediyor bu tarz bir muameleyi.
  ben de bu ara paso izmir hakkında yazdım meselâ.
  uzun lafın kısası kimse kimseye karışamaz, herkesin bir popisi vardır.
  not: aramaya inanmıyorum. spontane gelişti yazı.
 2. bu aralar dışında kaldığım atışmalardır. sıkıldım lan.!!
 3. göremediğim atışmalar. dişe dokunur bir tartışma yok. hakkaniyetli bir tartışmayı zevkle okurum. kaos eksik.
  sezgi
 4. içeriği boş atışmalardır. lise bir öğrencisi gibi bu mecrayı gözlemliyorum bu sıralar. az olmamızın, sık olmamızı gerektirdiği yerde herkes ayrı telde çalıyor bu ilginç.


  atışmaların konusuna gelirsek, sanırım gitar çalmaya yeni başlayan bir youser'ın bir çok başlıkta gitar çalması ile ilgili girileri mevcutmuş. birileri rahatsız olmuş. haklıdır, olabilir. bunu yapan youser bir blog sayfası açarak gün içerisinde ne yaptığını ve haftalık ilerleyişini paylaşabilir. bende okurum. ha burada yazmasından rahatsız oluyor muyum? tabi ki hayır.
  ancak kuruluş ideallerinden uzaklaşmış oluyor bu mecra. o açıdan sadece ben değil, eminim herkes rahatsız olabilir.

  geçen gün mesaj bölümünü açtım. kendisine yazmadığım bir şey hakkında bana mesaj gönderen youser'ın derdini anlatmak için yazdığı mesajı okudum ancak cevaplamadım. içeriğinde "tv8'nin hep survivor yayınlaması o kanalın suçu mu?" tarzı bir cümle var. evet, suçu. ama ben bunu yazsam konu sünecek, farklı boyutlara ulaşacak zaten sıkıntılı bir gündeydim hiç cevap vermedim. özel mesaj yoluyla bile "kişisel" polemiklere girmek vasat bi durum sanıyorum. en kısa sürede sorunların çözülmesi dileğiyle.
 5. gereksizdir.

  suçlamaların çoğu benim hakkımda olsa da umrumda olmayandır. görmek istemeyenler için zaten engelle butonu var. çok sıkılan engelleyebilir.

  burada herkes hakim oldukları konularda yazmıyor mu? zaten sürekli gitar girdisi de girmiyorum. dileyen girdilerimi araştırır bakar. yeri geliyor film girdisi de giriyorum yeri geliyor kitap girdisi de giriyorum.

  hobisiz insan memleketi olduğumuz için sanırım anca bir yerlerden kız kaldırmaya veya erkek kaldırmaya çalışıyor insanlar ya da tek konuştukları ilişkiler oluyor.

  siz de yazın eğer benim çok yazmam sıkıyorsa sizi. ondan sonra sol frame kıpırdamıyor diye şikayet ediyorsunuz. okuyun, araştırın sonra da gelin burada paylaşın madem çok sıkıldınız benden.
 6. ekşiye kokuşmuş diyenler ekşiye kurban olsun.

  salak salak insanlar, saçma salak hareketlerle, fake hesaplar alıp korkakça yorum yapıyor, yöneticiler görüyor, ama tık yok. siz bunların ip sini göremiyor musunuz lan, ne diye izin veriyorsunuz? niye ifşa etmiyorsunuz? bende sabah akşam fake hesap alayım millete hakaret edeyim. sonra ekşi kokuşmuş ama burası süper yani, öyle mi?

  zevkle izliyorduk, lakin dahası için, teşekkür ederim.
 7. rastlamadığım atışmalardır. hiç denk gelmedim nerde atışıyorsunuz be.