1. hakaretin çözüm yolu olmadığını bir kez daha hatırlatırım bu dünyadaki her bir insanı kardeşten farksız gören herkese minnetimi sunarım
  2. konuşurken küfür iyi hoşta yazarken aynı moda girilmiyor amınskym :/
  3. günlük hayatta da yazıda da çok küfür taraftarı değilim. hele de her cümlenin sonuna "amk, s.kym" falan eklenmesi çok iğrenç. gel gör ki bazı durumlarda etmen gerekiyor, yani küfür olmadan o duyguyu ifade etmek çok zor.

    bunu illa kızgınlık ifadesi olarak almamak lazım. sevgiliyle yapılan edepsiz sohbetlerde de küfrün farklı etkileri olabiliyor.

    tabii erotik olcam diye ana bacı muhabbetine girmeyin.
  4. kolay kolay kufur eden biri değilim -ki burda hakaret etmekten bahsetmiyorum. yeri gelince güzel hakaret ederim hatta burdan birkaç kişi de bilir ve çoğu kişi kendini küfürle aciklayabilirken benim bunu yapmamam garip karsilanabiliyor bazen arkadaş ortamimda. aslında normal olan benim yaptığım gibi geliyor.
  5. "allahını kitabını siktiğimin orospu çocuklarının anlayamayacağı ifade biçimi" diyerek örnek verilebilir. buradaki entelektüel çocuklar küfüre karşı olsa da küfür insanoğlunun ilk kullandığı kelimelerdendir. hatta felsefesi matematiği sanatı bile vardır.
  6. bazı insanda eğreti durur. *