1. bölümden bir arkadas. tuhafligi ciddi bir psikolojik rahatsizliktan geliyor sanirim.

  kendisinin facebookta 4farkli hesabi daha var. hepsini bize gercek insanlarmis gibi yutturmaya calisiyor, hepsi gercek arkadaslari gibi davraniyor ama o kadar belli ki fake oldugu. kendi hesabiyla birlikte 5 farkli hesap yonetiyor. hepsinin arkadas listesinde sadece kendileri ekli o kadar. biri bir sey paylasiyor hepsi mutlaka yorum yapiyor. ayrica hepsi onun cocukluk arkadasiymis. mesela birinin hacettepede fizik bolumunde asistan oldugunu soyledi. hacettepede fizik yokki. birinin hacettepe matematikte asistan oldugunu soyledi, o bolumun asistanlarina baktik o isimde biri yine yok. o hesaplardan birinin dugununun oldugunu soyluyor, onun dugununde diger fake hesaplari da etiket yapiyor ama hic fotograf yok. ustelik kendisi nikah sahidi. 1yil sonra o evlenen arkadasinin cocugunun oldugunu soyluyor, teyzee oldum diye bagiriyor ama ortada bebek yok. birgun de bir cocugun evlenme teklifi etmek icin onu yemege cikardigini 400 lira hesap odedigini ve sadece iki kase mercimek corbasi ictiklerini soylemisti. bazen de hacettepeden prof bir hocamla yemekteyim diye etiket yapiyor. daha neler neler. o anlatiyor öylece dinliyoruz biz de. haa bir de hacettepe'nin olmayan fizik bölümünü 3 yılda 3.80 ortalamayla bitirdiğini, sırf siyasi görüşlerinden dolayı asistanlığa kabul edilmeyip yerine 2.70 ortalaması olan birinin alındığını söylemişti. tuhaf.
 2. ben.yanımda bir de arkadaşım varsa,saçmalıkları ayrı ayrı çekebilirken, birlikte olunca ikiye katlanıyor.
  örneğin, ben bir hafta sonu bir otoparka girerken arabanın arka camını patlatmıştım. okulun ilk günü trafik şubeye gidip evrakların alınması ve sanayiye gitmem gerekti. o gün pasomun son günü diye hatırlıyordum. sanayiye otobüsle gidecektim.
  şehir merkezinden otobüs bileti alarak, trafik şubeye gidecektim.bilet almaya bisikletle gideyim dedim.
  ve olaylar başlıyor. hiç bir abartı içermez:
  1-bisikletin lastiğinin havası tükendi, yürüyerek beni geçenler vardı. beni fazlasıyla yordu.
  2-trafik şubeye giderken araba çarpıyordu.
  3-sanayiye giderken yanlışlıkla 2 durak önce indim, metrelerce yürümek zorunda kaldım.
  4-işlerimi bitirip eve geldim, öğleden sonra dersim vardı. pizza söyleyeyim de yiyip gideyim dedim, pizzalar pizza demeye bin şahit istiyordu.
  5- otobüse bindim, otobüste yaşlı bir teyzenin üstüne düştüm.(not:130 kiloyum, kadıncağız donup kalmıştı :( )
  bu olaylar 3 saat içinde gerçekleşmiştir.
  bunun haricinde bu kadar yoğun olmasa da genel olarak hayatı troll tadında yaşıyor, boş zamanlarımda insanları çarpıyorum(elektrik arkı ile). elektronik cihazların işleyişini bozan bir yapım var. beni gören cihaz iflah olmuyor.gören derken kamera ile. daha sonrasında kamerayı da bozuyorum :)
 3. en tuhaf olmasa bile kendince tuhaftır kendisi, sevgilimdir benim. tanıdığım, iyi ki tanıdığım tuhaf bir insandır.
  zepur