1. bir kaç kişi daha doğru bir kaç youser hariç gerektiği kadar sözlükte olmamasıdır. evet sözlük diğer sözlüklere kıyasla farklı bir formatta lakin genel olarak interaktif sözlükler listesinde beraber yarışıyor. bence bu sorunun kaynağına inip çözülmeli.
 2. Başlığa göre gerçekten aktif olmadığımızın kanıtı
  ozumm
 3. galiba ben de bu gruptayım...
 4. insanların başka işleri güçleri de olabilir. burası her zaman girilip yazılması zaruri bir yer olmamalı. bazı kullanıcılar girip okuyup çıkıyor da olabilirer. velhasıl çok da dert edilecek bir durum değil.
  girin, yazın, çizin, okuyun, keyfinize bakın bence.
 5. bence de çoğu yazar pek aktif değil. hatta bazen bir yazarın en son birkaç ay önce yazı yazmış olduğunu görüyorum ve üzülüyorum. gerçi ben de girdi sayım sebebiyle çok aktif sayılmayabilirim çünkü küçük bir sözlük olduğu için kapanırsa diye bir korku oluyor. bu da insanı ister istemez frenliyor. ne yazık ki daha önce başımıza geldi. o yüzden ekşi bu anlamda daha garanti gibi geliyor bana. yalnız orada da yazmaktan çok okumak keyifli oluyor bence. ben daha çok bu tarz her yazarın kullanıcı adına aşina olduğum küçük yerleri seviyorum. umarım güzel şeyler olur. selametle :)
 6. valla ben aktif olurum da 'ne susmadın be' dersiniz diye korkuyorum yoksa her başlık altına girilecek yorumumuz var çok şükür.
  kişisel olarak konuşmak gerekirse yorumlarım az olsun öz olsun mantığı da var tabi.
  bir de dans pisti dolmadan piste çıkmaya utanırsınız ya biraz da öyle işte...
 7. sanırım ben de bu gruptayım. kabul ediyorum şu aralar sözlüğü biraz ektim. ama burada yazmayı seviyorum. yazmaya devam.
 8. başlıkların altındaki entry sayıları üç beş sayfayı aşmıyor genellikle, sözlüğe üye olanlar biraz sebredip doldursa, biraz daha aktif olunsa arada bir girenlerin de daha çok seveceği yer aslında. gündem resmen yenilenmiyor çünkü sol frameden kendimi stalklıyorum bazen.
 9. alkollü bir akşam sebebiyledir.

  ayılınca bir şeyler yapacaktır...
 10. flörtlerime yazmaktan sana yazmaya zaman bulamıyorum sözlük.özür dilerim.seni her zaman seveceğim.