1. çok acayip bir enerjisi olan ve bu enerjiyi bilerek veya bilmeyerek başkalarına da aktarabilen sevimli mi sevimli yazar. girdilerini okumak büyük keyif veriyor. arada bir kaç dengesiz canını sıkmayı başarsa da hemen eski haline dönebiliyor. teşekkürler eti puf ^^
 2. şu an yaptıklarıyla youreads'de ki kara havayı geçirmeye çalışan youser. bir tşk'i borç bilirim...
 3. meta zamanından tanıdığım sevilen yazardır.
 4. bir zamanların zeblebisi.

  ismindeki b'nin zamanın yıpratıcılığına karşı koyamayıp aşağı devrilerek 'p' olmasıyla;

  ismi de zeplebi'ye dönüşmüştür. *
 5. p li yada b li farketmez ben şimdiden sevdim yeni youserı, hoşgelmiş...

  güzel yazılarının devamını ailecek bekliyoruz.
 6. zeplebi tanımlama kılavuzu = ^^, ciddili, karamela, anime, biyoloji ve " bir çubuk kraker gibi kırılmış hissediyorum kendimi" ( bu betimleme tam olarak böyle de olmayabilir. ) ( tabiki de bu kadar kısa tanımlanacak birisi değil şaka yapıyorum meta'dan gelenler anlayacaktır, tanıdıkça buz dağının altında kalan kısmın heybetini görüyorsunuz)

  kısacası tam bir neşeli ponçiktir kendisi.
 7. 'deki yorumuyla beni şehriyelerin salsa yaptığı (eğlence),pirinçlerle birbiriyle kucak kucağa dinlendiği (romantizm) yüklü bir filmin içine sürüklemiş youser.
  kısa zamanda kendisinden baş rolünü meşhur (annesi türk,babası italyan) melez güzel sayın "şehriye tortilla"' nın oynayacağı animasyon serisine hareketli ve eğlenceli senaryosunu sabırsızlıkla bekliyorum.
 8. bugun hepi börtdeyi olan yazarcık ^^

  ( 〃 ˆᴗˆ 〃 )
 9. o bir cadının şeker evine giren gratel. o bir kırmızı başlıklı kız yada yok ya kesin pollyanna. evet herşeye iyi dilekler saçan pollyanna. enerji dolu zıpır tozpembe gözlüklü youser.