11.22.63 - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.53)
11.22.63
ingilizce öğretmeni jake epping’in zamanda seyahat ederek başkan john f. kennedy’nin suikastini önlemeye çalışmaktadır. ancak bu mücadelesi lee harvey oswald, aşk ve geçmişi sebebiyle tehlikeye giriyor.


 1. Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanan mini tv serisi. Stephen King ve J.J. Abrams yapımı dönem işi bilim kurgu dizinin ilk bölümü 15 Şubat 2016’da hulu televizyonu'nda yayınlacak.

  Stephen King gibi zaman zaman piyasacı ancak öyle böyle değil ^:the shining^^:The Green Mile^ hikayeleri vesilesiyle hakkı teslim edilesi bir deneyimin; lost, fringe gibi dizi sektörünün rotasıyla oynayan işlerin yanına Almost Human gibi cesur ama başarısız denemeleri de koyan inişli çıkışlı jay jay'in; kah vıcık vıcık romantik komedyen, kah 127 hours'taki performansıyla mevzuyu ekrandan çıkarıp salona taşımayı başarabilen ne idüğü belirsiz james franco'nun enteresan birlikteliği. heyecanla bekliyoruz.

  * 11.22.63 on Hulu Teaser Trailer (Official) - youtube
  * 11.22.63 (2016) - imdb
  * STEPHEN KING + J.J. ABRAMS + JAMES FRANCO = 11/22/63 - playtuşu
 2. Çok başarılı bulduğum bir TV uyarlaması. Dizi kıtlığı çeken veya ne izlesem diye soranlara ilk tavsiye ettiğim dizilerden birisi. Bu sene gerçekten çok iyi diziler izliyoruz eksik olmasınlar. kitabını okumadım -bu benim eksikliğim- fakat genel olarak dizinin çok iyi uyarlandığı söyleniyor ki izledikten sonra okuma ihtiyacı da duymadım açıkcası. tek sezon ve sadece 8 bölüm su gibi akıp gidiyor. aramızda kalsın özellikle son bölümünde gözyaşlarıma hakim olamadığımı hatta salya sümük ağladığımı belirtmek isterim. yaşını başını almış insanım ben yapmayın böyle şeyler^:swh^.

  imdb