13 mayıs 2017 youreads ankara zirvesi - youreads 1. uçak biletlerimi alır havaalanında karşılar iseniz ben de katılmayı çok isterim. ankara'yı bilmiyor ben (:
 2. ya biliyorum :( başlığı görünce bi an bu sefer katılayım dedim ancak haftasonu hatayda olacağım.
  birdahaki sefere söz diyorum :) @cremedelacreme
 3. @harukiburadami izmir'e uçak biletimi alır, beni havaalanında karşılar ise onunla birlikte tekrar ankara'ya dönerek katılacağım zirve.^:swh^
 4. çok değerli youserları bir daha görmek için, özellikle de @armathorielle, sabırsızlandığım büyük zirve.
 5. katılalım, katılın, katılınılsın. tanışmaktan falan çekinmeyin. sohbet edip bir şeyler içeceğiz sonuçta.
 6. @armathorielle uçak bileti karşılamak falan bir şey değil senin köpeğin olsun. ancak şu an çalışmıyorum param yok. sizde de şart koşmaktan başka bir şey yok. otobüs biletine de fittim ulan!
 7. geçen seferkine katılamamıştım ama bu sefer katılım borcumu ödeyeceğim zirve :)
 8. hesabi bir hafta önce açmış olsaydım katılırdım dedigim zirve. dün hesap açıp bu gun zirveyr katilmak ayip kacar diye gelmedim.
 9. ben ankaradayken istanbulda, istanbuldayken ankara zirve oldu şimdi ikisinde de değilim kafam rahat en azından kaçırdım demiyorum. tavsiyem kızılayda 59/4'e gidin bu akşam grup sentez çıkıyor sanırım, çok güzel ahmet kaya şarkıları söylüyorlar.
 10. katılmak istediğim fakat odtü şenliğiyle aynı güne geldiği için katılamadığım zirve. simdi içimde kaldı işte. umarım kısa zamanda tekrar gerçeklesir.