14. kadıköy belediyesi tiyatro festivali - youreads 1. facebook sayfalarından;

  5-18 Ağustos 2016

  Kadıköy Belediyesi'nin gelenekselleşen Tiyatro Festivali, 14. yılında birbirinden güzel oyunlarla Özgürlük Parkı'nda tiyatroseverlere eşsiz bir tiyatro keyfi sunacak.

  Oyunlarımız ücretsiz davetiyelidir. Davetiyeleri etkinlik günü Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nın A Kapısı girişinde bulunan Açık Hava Tiyatrosu gişesinden, saat 16.00'dan itibaren temin edebilirsiniz.

  Oyunlarımız saat 21.00'de başlar, oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınmayacak, geç kalan izleyicilerimiz ise ikinci perdede içeri girebileceklerdir.

  Not: Seyirciler için yaş sınırlaması vardır, dikkat edilmesi rica olunur.

  Ayrıntılı bilgi için:
  http://www.kadikoy.bel.tr/documents/file/image/e-prg-detayli_buyukfest16.jpg


  ^:saati uygun olanlar için güzel bir etkinlik :(^
 2. kadikoy belediyesi yine cok guzel bir etkinlik dusunmus ve uygulamaya gecirmis. sağ olsunlar. fakat o saatleri keşke biraz daha makul bir saate çekselermiş. hani 21.00 yerine 20.00 olsa bile çok makbule gecerdi. azicik karşidaki semtlerde oturan insanlari da dusunmek lazim, o yolun dönüşünü düsünmek lazim.
 3. istanbulun tüm tiyatro gruplarının katıldığı, bir sonraki yıla da doğaçlama ekibimizle katılacağımız festivaldir. (bkz: istanbulimpro) (bkz: ne ala temaşa) izlenesidir.. kaçırmayınız efendim..