15 haziran 2017 adalet yürüyüşü - youreads 1. daha mecliste referanduma gitmesi düşünülen maddeler oylanırken yaşanılan hukuksuzluklara (vekillerin oylarını alenen, bölmeye girmeden vermesinden bahsediyorum) karşı çıkmak için sine-i millete dönseydiniz belki bugün her şey çok farklı olurdu. hadi bunu yapamadınız diyelim (ki yapamazsınız zaten sizde o şerefin zerresi yok, koltuk uğruna yapmayacağınız arsızlık yok) 51'e 49 ile yani iki kişiden birinin istediği diğerinin istemediği bir sonuç ile hele de elli bin tane soru işareti ile "kaybedilmiş" bir referandumdan sonra vekilleri ysk'nın önüne yığsaydın, günlerce orada sabahlasaydın, hukuk için mücadele etseydin ya!

  onu da yapmadın!

  ne oldu referandum? ne oldu! daha referandumun şaibeleri bile ortadan kalkmamışken "eski donu düşük dinozor" çıktı "ingiltere'nin göz bebeği" olan vatandaşın 2019'da aday olması gerektiğini söyledi.

  sözde muhalefet ettiğiniz iktidar mensupları bile sizden daha tutarlı. en azından niyetleri açıkça belli ve ona göre hareket ediyorlar. sizin ne b*k yediğiniz belli değil!

  her şeyiniz sahte, her şeyiniz palavra, mimiklerinizden bile tıynetiniz belli oluyor.

  sen genel başkan olduğun günden beri kaç tane sarı öküzü kendi elinle verdin şimdi de kalmışsın "adalet" diyorsun!

  geç kaldın! istanbul'a kadar da nah yürürsün, sünepe, beceriksiz, cibiliyetsiz herif!