17 nisan kitap hediye günü - youreads 1. horizon17 ben de varım. entry ni eksiliyorum haberin olsun ;)
  ozumm
 2. bir kitap ta benden ozumm e gelecek şekilde kampanyaya katılıyor ve destek veriyorum. ben çok beğenmiştim umarım sen de beğenirsin...
 3. kitap göndericek durumum bu aralar yok ama elimde eski ufak okumalık bir şey var.eğer beni de kabul ederseniz ben de onu yollayabilirim.ne olduğu ufaktan süpriz (küçük bir şey yalnız.aman öyle büyük beklenti bırakmasın) olsun.

  edit: yeni1hayat kabul etti ben de varım yani.
 4. ankara'da bulunan arkadaşıma kargolayacagım. adresini bildiğim birkaç arkadaşa daha.

  kitaplar güzeldir, hediye edince.
 5. fikir çok güzelmiş öncelikle fikir sahibine teşekkür ediyor ve etkinlikteki yerimi alıyorum :)
 6. fransa'ya kitap gondermeyi kabul eden varsa katilmak istedigim etkinlik :) 17sinde olmasa da onumuzdeki birkac hafta icinde hediyemi almis olurum ;)
  umutazarus; turkce mi fransizca mi kitap tercih edersin?
 7. 8 nisan 2016 tarihinde başlatmış olduğumuz etkinliğimizin katılımı 14 nisan gecesi ile sona ermiştir. (*:dufduf istisna oldu. aramızda.) Etkinliğe iştirak edip bizlerden desteğini esirgemeyen tüm youserlara teşekkür ediyorum. Paylaştıkça artan bunun gibi birçok etkinliklerde yer alırız umarım. Başlıkla alakalı olarak babil.com'un bugüne özel kampanyasında arkadaşına kitap hediye etmek isteyenlere arka kapak dergisini yanında bedelsiz gönderecek. Detaylı bilgi için tık

  p.s kitapların yazma sürecinden baskısı ve bize ulaşımına kadar tüm emeği geçen insanları hatırlayın ve bandrollü kitaplar satın alın. Türkiye'de 100 kişiden sadece 4 kişi kitap okumakta (*:bunlar bizleriz) yayınevlerinin ve yazarları için bu işi sürdürmenin ne kadar sancılı olduğunu anlayın. onlara destek çıkalım. korsana hayır.
 8. güzel bir etkinlik olmuş ama youreads' in etkinliğini kaçırmam üzücü oldu. öğrenci olduğum dönemde kitap alamamanın eksikliğini bilirim ve şimdi aldığım kitapların da benim için ne kadar değerli olduğunu şimdi de kardeşime en büyük desteğim ve tekrar böyle bir etkinlik olduğunda bende destek olabilirim.
 9. Sevgili arkadaşım @ismin -e hali 'nden kitabım gelmiştir :)

  Bir daha ki etkinlikte yine görüşelim dostlar..

  Ahan da
 10. değerli meslektaşım @horizon17 nin hediyesi daha doğrusu hediyeleri bugün elime geçti. gerçekten dünyanın en güzel hediyesi kitapmış sabahtan beri güzel bir mutluluk var üzerimde hiç geçmesini istemediğim.

  bence bunu sene de bir değil daha sık yapsak çok güzel olur.

  edit: bir diğer arkadaşın - @alexander supertramp hediyesi de elime geçti kendisine tekrar teşekkür ediyorum.