1. ehliyet almış, üniversiteyi kazanıp ayrı eve çıkmış 97 doğumlu bir youser olarak beni gerçekten hayal kırıklığına uğratmış youreads gerçeğidir.

  kaza yapıp araba perte çıkardım ben ehliyetle, yasalar beni savundu. gel gör ki youreads'e üye bile olamıyoruz.

  not: abi beni "sen ufakken mi üye olmuştun" diye uçurmazsa iyidir.

  edit: artık olabiliyorlar. emeği geçen ve engellerin yıkılmasında görev alan herkese teşekkürler.
 2. daha ne saçmalıklar göreceğiz acaba, ben bugün çıldırmaz isem iyidir.

  (bkz: gidik)

  (bkz: youreads üye alım sistemi)

  edit: bu arada ben 97 li değilim 88 liyim ama gençlerin sesini kısmaya çalışan her duruma da karşıyım.

  edit 2: artık olabiliyorlarmış, teknik bir hata olduğunu varsayıyorum düzeltildiği için teşekkürler.. kendi hakkım olsa bu kadar savunur muydum ? emin değilim açıkçası
 3. sonunda başımıza bu da mı gelecekti dediğim vahim olay. böyle saçma bir şey olamaz, olmamalı. 1997'liler bu ülkenin demirbaşıdır. onların yok sayılması, gençliğin yok sayılmasıdır. umalım da bir an önce bu hatadan dönülsün.

  şaka şaka silin gitsin hepsini.
 4. 92den sonra doğan neslin bozuk olduğunu düşünen beni mutlu etmiştir.
  kappa
 5. annesi babası daha önce sevişip çocuk yaptı diye gururlanmak. bizim ülke vatandaşına özgü gururlanma şekli galiba. otomatik olarak kendi çocuğuna da bozuk diyen vatandaş.

  birde şunu merak ediyorum acaba kendileri ergen dönemlerinde ne yaptılar. nasa da çalışıp marsa mı gittiler. yoksa muhteşem bir kitap yazıp ödül mü aldılar. ?

  97 lilerin siteye üye olamaması yönetimin saçmalığı sadece. gençlerin görüşüne yer vermemek ''ben onlardan ne öğreneceğim, onlar benden öğrensin'' demektir. kibirdir, egodur. akılın başta olduğunu bilmemektir. sosyal medyada gördüğü 3-5 genç ile bütünü bir tutmaktır.
 6. olsa olsa 18 yaş sınırı için yapılmış olan şeydir. hukuki bazı zorunluluklar dolayısıyladır. formalite icabıdır, gözden kaçmıştır. neden bu kadar abartıldığını anlamadım. bu zamana kadar hangi "18 yaşın üzerinde misiniz" sorusuna hayır cevabı verdik ki? 97 olmuyorsa 96 yazar geçerler.

  97 doğumlu biri olarak "hmm öyle miymiş" dememe sebep olan başlık.