20 mart 2016 galatasaray fenerbahçe maçı - youreads  1. pazar günü saat 20:00 da oynanacak olan istanbul derbisidir.

    ama benim söylemek istediklerim maç ile ilgili değildir. bence sosyal ağlarda yapılan bir kampanyayla her iki takımın da maça çıkmayarak. 13 mart 2016 ankara patlamasının vehametine dikkat çekilmesini sağlanmasıdır. madem futbol da toplumun afyonu. bir hafta o afyonun verilmemesi ve insanların artık gerçekten bir şeylere tepki göstermesi gerekmektedir. twitterdan, facebooktan yazarak veya bizim yaptığımız gibi forumlarda veya sözlüklerde yazarak gazımızın alınması önümüzdeki günlerde yaşanabilecek patlamaların, katliamların önüne geçemeyecektir ne yazık ki. herkesin 2 gün sonra normal hayatına devam etmemesi bilemiyorum.. bir şeylerin değişmesi gerekiyor.
  2. umrumda olmayandır. takım yense de yenilse de futbolcuların şeyinde olmayacak. onlar aldıkları paralarla eşlerine yeni araba alacaklar. siz de burada yorum kasmaya devam edeceksiniz. futbol böyle bir şey. sadece fakirlerin ve aptalların umrunda.
  3. madem belli bir yerde belli bir zamanda güvenliği sağlayamamaktan bu kadar korkuyorsunuz, direk kapatın abi ülkeyi. beceremedik kapattık diye bir tabela asıp kapatın.