2018 - youreads 1. restart atmak istediğim yıl. youreads günlük yazısı gibi olacak ama, insan aşk, iş, sağlık (para zaten ülke ekonomisi yüzünden gidik ama piyango da çıkmadı evet) konusunda bu kadar mı kötü bir gün geçirir :/ böyle devam etmez umarım :/
 2. hayatımın 2012'den bu yana en iyi yılı. tam anlamıyla toparlanma, sorunlardan kurtuluş ve kendine gelme senesi oldu benim için. bolca seyahat ettim, 8 kilo verdim, hayatımı nihayet rayına oturttum. 2018'i iyi anacağım darısı 2019 yılına ve 2020li yıllara.
 3. demişki otlu peynirli. hayatımın en güzel yılı. evet en iyisi olmasada iyi gibiydi askerde olmam pek hoş olmasada bu askerlik macerası bana 32 kiloya maal oldu. hafilemiş hissediyorum sözlük! özlemişim buraya yazmayı nereden de geldim

  tanım:geçtiğimiz yıldır.
 4. 2017'den çok daha iyi geçirdiğim bir yıl oldu genel olarak. umarım 2019 daha da iyi geçer, hem de eksik hissettiğimiz yanlarımız kapanır :)
 5. zor atlattığım bir yıl.
  2018'dan elde ettiğim tecrübeler sonucunda 2019'u ajandam ile birlikte bekliyorum.
 6. 2016 annemi götürdü...2018 babamı..yoruldu yürek..yaşamak dediğin bir ağrı oldu içimde kaskatı..

  zormuş insan olmak vesselam...

  ama değil mi ki böyle gelmiş ve böyle de gider bu dünya..öyleyse selam olsun gidene de kalana da..
  zahle
 7. nasıl geçti anlamadığım bir yıl oldu. hemen her şeye bela okuyup lanet ettiğim de bir yıl oldu. yetişkin hissettirdi bana. 2019 da gümbür gümbür üzerime geliyor. devlet bahçeli gibi hiç mi gülmeyeceğiz, hiç mi mutlu ve huzurlu bir gün geçirmeyeceğiz diye bağırarak geçirdim yılı. işlerim kötü gitse de aşık da oldum. inanılmaz çok okudum. yine de nefret ediyorum 2018’den.
  sezgi